Ah Şu Bayan Sürücüler

Bu konuyu okuyanlar

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
oBsCuR HoMmE dedi ki:
TuningMert dedi ki:
Canım sıkıldı.yazayım dedim.Yaklaşık 1 Hafta önce yeni çip taktırdığım otomobilim ile 3. 260 km/sn hız sınamamı yapmaya karar verdim.ve attım kendimi eskişehir/bozüyük karayoluna.Aracım ile yanlış hatırlamıyorsam 256 km ile yol alırken virajı döndüm önüme kocaman range rover jip çıktı ortalama 50 km ile ilerliyor.bindir güçlükle sıyrıldım içimden birkaç küfür saydırdıktan sonra aynaya baktım aracın şöförü manken/dizi oyuncusu Çağla Şikel'den başkası değildi.plakadanda belli 34 ŞKL ... hayatımın atraksiyonumu yaşattı bana :)

Michael Schumacher'le bi akrabalığın var mı? :D

Valla 260 km/sn hızla giderken aynadan Range Rover'ın plakasını görmek ayrı bi marifet! ;) Tebrik ederim seni dostum! ;)

Eger o kocaman 2 oda 1 salon büyüklüğündeki Range Rover'ın altına girmekten son anda kurtulan adam bundan sonra herşeyi yapabilir bence ;) :)

Başarılarının devamını dilerim! 8)

Araca çarpmayayım derken ESP ASR Ve ABS ninde yardımı ila bir hayli yavaşladığımı söyleyebilirim.o hızda aracın yola uyguladığı kuvvet ve potansiyel enerjisi bir hayli düşük olduğundan yavaşlaması hızlı gerçekleşiyor.plakayıda aracı geçtikten sonra okuyabildim.arkadan plakaya bakmaya uğraşsa idim zaten kendi sonumu hazırlardım.Michael schumacher ile bir akrabalığım yok ama tanışma fırsatını yakalamıştım.Hatta ipragaz type-r cup ta yarışma fırsatınıda yakaladım ama ailem... :( gerisini anladınız zaten

grkn-g

Doçent
Reaksiyon puanı
3
250 ile giderken tatlı virajda araba geçiyorsun yetmiyor geçtikten sonra arabanın dikiz aynasından arkadandaki aracın şöförünü görüyorsun yetmiyor çağla şikel olduğunu görüyorsun oda yetmiyor plakası zaten şkl diyorsun yetmiyor diğer msjlarda da salladıkça sallıyorsun ziyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa (şahinden sonra avrupa araca geçen şahincilerde bu sendromu görüyorum genelde wrc den formula ya dikey geçiş yapmış hissi oluşuyor nasıl bir psikoloji varsa artık anlamadım gitti)

Fearlees

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bozüyük eskişehir yolu 2 şeritli değilmi bazı yerleri 3 şeritli ama genelde 2 şeritliydi...

Muvahhid

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Hortlatılmış konu olduğunu yeni farkettim.. Biri şu arkadaşı durdursun.... :dil:

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
[MENTION=209887]grkn-g[/MENTION] senin [MENTION=12397]TuningMert[/MENTION] i tanımaman normal. Ama tanısan bu yorumu yaptığına utanırsın. 240 yaptığında çekilmiş videolarını forumda paylaşmıştı. Avrupa araç demişsin, kendisi bahsedilen c-max ten sonra type-r ve a3 kullanmıştı, hatta a3 ü aldıktan sonra başından geçen kazayı yine forumda paylaşmıştı

grkn-g

Doçent
Reaksiyon puanı
3
@grkn-g senin @TuningMert i tanımaman normal. Ama tanısan bu yorumu yaptığına utanırsın. 240 yaptığında çekilmiş videolarını forumda paylaşmıştı. Avrupa araç demişsin, kendisi bahsedilen c-max ten sonra type-r ve a3 kullanmıştı, hatta a3 ü aldıktan sonra başından geçen kazayı yine forumda paylaşmıştı

tamam kardeş olabilir gazlayabilir iyi şöfördür eyvallah ama öyle bir yazmışki 250 le giderken dikizden çağla şikeli görebilmesi beni benden aldı

[video=youtube;-L4e0FqvyGo]http://www.youtube.com/watch?v=-L4e0FqvyGo&feature=related[/video]

TayfunYilmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bene geçen yoldar 150 km hızla gidiyordum vitesi 1 e taktik sonra 2 3 4 5 yaptim hızım 300 km oldu :)

xyz1234

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Yok o kadar zorlamıyor o viraj dönülürken ama o an önümde at arabası gibi range roverı görünce bayaa bi oynaştım arabam ile hayatımın terini akıtmıştım :)

üstad o yolu biliyorum çok rahat, ve ciddi bir viraj yok ama, 256km hız yapmaya iyi cesaret etmişsin. bekarmısın yoksa. kadın şoförler konusunda yorum yapmıyorum.

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
emre altuğ da yanındaysa o bakısı yapar mıydın :D
hocam hiç oldu mu şimdi ???
ben olsam arabamın el firenini ani bi şekilde çeker 5-10 spin attıktan sonra şıkelin önünde durur, onu arabadan indirir keskin bir bakış attıktan sonra keskin bi yakınlaşmadan sonra arkama bakmadan 410 ile basar giderdim :p :D

bawyera99

Asistan
Reaksiyon puanı
0
siz ford focusla 260 basamazsınız elektronik olarak 250 de sınırlıdırki focus gibi arabakar 110 bgtir dediğiniz hızlara ulaşamazlar yani bi 50 km fazladan koymuşsun

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Bi kişi bile adama insan hayatını hiçe sayıp o hızla araç kullandığı için tek kelime etmemiş. Hadı kendi canını s.e ya başkasına çarpsaydı.

istbne

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Canım sıkıldı.yazayım dedim.Yaklaşık 1 Hafta önce yeni çip taktırdığım otomobilim ile 3. 260 km/sn hız sınamamı yapmaya karar verdim.ve attım kendimi eskişehir/bozüyük karayoluna.Aracım ile yanlış hatırlamıyorsam 256 km ile yol alırken virajı döndüm önüme kocaman range rover jip çıktı ortalama 50 km ile ilerliyor.bindir güçlükle sıyrıldım içimden birkaç küfür saydırdıktan sonra aynaya baktım aracın şöförü manken/dizi oyuncusu Çağla Şikel'den başkası değildi.plakadanda belli 34 ŞKL ... hayatımın atraksiyonumu yaşattı bana :)

Esas kufurun her dirhemini hakeden sensin. Senin gibiler yollardan temizlenmedikce bu ulkede daha cok ocak batar. Umarim birilerinin canini yakmadan ya yola gelirsin ya da layigini bulursun. Her iki alternatifte gecikmemeli.

laramio

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Valla konuyu hortlatıcam ama annem erkek şoförlere bile taş çıkartır yani. :)

Son mesajlar