Ağ ve sistem eğitimi hakkinda

sgurakan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sistem ve Ağ Uzmanlığı için Bilge Adam bilişim kursuna gitmeyi düşünüyorum.. bilgi ve deneyimlerini paylaşabilir misiniz arkadaşlar.
malum baya ücretleri fazla..hatta bi şubesine gidip, öğrencilerle görüşmeyi de düşünüyorum.

sgurakan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bilişim eğitimi, konusunda kimsenin görüşü yok mu acaba.

cmydn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi olur ama sana tavsiyem önce www.sikayetvar.com adresinden Bilge Adam'ı arattır, iyice şaşır ve öyle düşün derim.. :) Benden tavsiye..

sgurakan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
haklısın dostum, şikayetleri inceledim... bir şikayet dikkatimi çekti. kursun başlama zamanı hakkında sözleşmede dikkatli okumak lazım. genelde ödeme bilgisi şikayetleri ve diğer eğitimlerle alakalı. eğitim kalitesi, eğitmen sorunu gibi şikayete rastlamadım.. kurs başlama zamanı ile ilgili mutabık olursam, ödemelerimde de sorun olmaz. eğitim kalitesi eğitmenler ve kariyer, staj fırsatı nı değerlendirmek isterim.

serkandmry

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bilge adamın sistem ve ağ uzmanı kursuna bende yazılmayı düşünüyordum,yorumlar kafamı karıştırıyor. kimi kursa gitmeden internetten öğrenilebilir.diyor.kimi övüyor anlamadım gitti..
herhangi bir kursun sistem ve ağ uzmanlığına giden var mı. Ne önerir. ???

markette

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sertifikaların iş dünyasında çok geçerli olduğunu düşünmüyorum

sgurakan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sağol dostum..yalnız avrupa yakasında gerekiyor..cisco düşünmüyorum... network ve sistem ikisi yeterince ağır gelir zaten.