Affetirmek Için

Bu konuyu okuyanlar

seciL

Dekan
Emektar
diyelim ki kız yada erkek arkadaşınızla bir şekilde kavga ettiniz ve suç sizde.kız yada erkek arkadaşınız sizi bir tek şartla affedecek:eek:nun bütün arkadaşlarının önünde ayaklarının altını öperseniz çorapsız yada elini öpüp alnıza koymanızı
Ne yapardınız?

"Sen kendini Bill GATES'in yeğeni olduğunumu zannediyordun?" deyip, ona elimi öptürür, cebine harçlık verirdim :*

pesimist

Rektör
Emektar
"Sen mantıklı ve akıllı birisin. Bu yüzden benim sevgilimsin. Böyle saçma bir şey yaptırmak sana yakışmıyor ki canım benim" der sarılırdım.. olay da kapanırdı..

seçiL dedi ki:
diyelim ki kız yada erkek arkadaşınızla bir şekilde kavga ettiniz ve suç sizde.kız yada erkek arkadaşınız sizi bir tek şartla affedecek:eek:nun bütün arkadaşlarının önünde ayaklarının altını öperseniz çorapsız yada elini öpüp alnıza koymanızı
Ne yapardınız?

Gerekli bilgileri aldın dostum, şimdi gidip özür dileyebilirsin... ;D

[size=7pt](Joke ;))[/size]

flz

Asistan
Diyelimki o an gaza geldim bunlardan birini yaptım acaba sonra kendimi affedebilirmiydim hiç sanmıyorum :^)

seciL

Dekan
Emektar
asla yapmazdım ama zaten bunu isteyebilcek bi insan benim arkadaşım olamaz ki ne kadar hatalı da olsa ben böyle birşey yaptırmazdım asla...

SDN Son Haberler

Son mesajlar