ADSL'de yeni kampanya - sınırlı kota 4'den 6'ya çıkıyor

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
ADSL'de yeni kampanya

Türk Telekom yeni abone olacaklardan bağlantı ücreti almayacak..

Türk Telekom internet servis sağlayıcılarına (ISS) yönelik bir yeni bir kampanya başlatıyor. Bu kapsamda 1-30 Aralık’ta ADSL abonesi olacaklardan 29 YTL’lik bağlantı ücreti alınmayacak, aboneliği devam eden limitli bağlantı sahiplerine ise ücretsiz 2 GB’lık limit arttırımı yapılacak.

Türk Telekom’dan yapılan açıklamada, kampanya ile Türkiye’de internet kullanımını kolaylaştırmak ve yaygınlaştırmanın amaçlandığı bildirildi. Açıklamada, Türk Telekom’un, toptan satış tarifelerinde Internet Servis Sağlayıcılara(ISS) sunacağı yeni avantajlarla, indirimlerin ISS’ler tarafından son kullanıcılara yansıtılmasının sağlanacağı bildirildi. Kampanyanın, 1 Aralık’ta başlayıp, 31 Aralık’da sona ereceği kaydedilen açıklamada, bu tarihler arasında abone başına 29 YTL’lik bağlantı ücretinin alınmayacağı belirtildi. Açıklamada, kampanya içinde, mevcut durumda limitli bağlantıya sahip abonelere de 2 GB’lık ekstra limit imkanı sağlanacağına dikkat çekilerek, "Bu durumda hiçbir ücret talep edilmeden, 4 GB internet kullananların limiti 6 GB’a, 6 GB limiti olanların limiti ise 8 GB’a yükselecek. Bu uygulama ile internette kullanımı artan ses ve video içeriğinin limit sıkıntısı yaşamadan rahat bir şekilde kullanımına destek sağlanmış olacak" denildi.

Açıklamada ayrıca, Türk Telekom’un bu ve benzeri kampanyalarla Türkiye’de 2007 yılında 4.3 milyonu aşan genişbant internet kullanıcı sayısını artırmayı düşünüdüğü, tüm Internet Servis Sağlayıcıları’nın yeni ADSL müşterisi kazanmasını ve böylece toplam pazarın büyümesini teşvik etmeyi hedeflediği kaydedildi.

Kaynak

FeeLiT

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Ben sınırsız 1024/256 kullanıyorum.Sınırlı ya geçmeyi düşünsem 8 gb olan tarifeye izin verirlermi? Bence izin verirler herhalde çünkü torrent e uye oldugumdan beri 50 gb kotayı zorlamaya başladım :D

lucifer

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Kışın 3 film indiriyorum şimdi 5 film indririm (&) (&) Niahah işte beklenen haber (&)

Ne zaman geçilecek bu tarifeye ???

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
İyi oldu iyi grevden sonra kıyak geçiyolar :D

turoksin0

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
niye yani limitliyi kaldırsalar kötümü olur ,kotalı herkes mutlu olur bence :D

turoksin0

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Yok mizacım gereği rahatsız edici laf söylememeye çalıştığım gibi rahatsızda olurum ama niyetin kötü değilse sorun yok diyip geçem o zaman

yulaf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nihayet sinirlenmeyi başardın. tmm cyber bugünlük kotan doldu.ama niyetim kötü deil mrak etme

razumihin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sınırsızlara da kampanya isterim.her film indirişim bir gecemi alıyor.Şu bağlantıyı adam gibi yapsınlar kampanyada istemeyecem:)

SegamenT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Daha yeni kotasız tarifeye geçtim 2 gb kotayı arttırdılar. Benim geçmemi mi bekliyorlarmış ne ?

nazif35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeni abonelikte birçok ISS kampanyalarla zaten bağlantı ücreti almıyor.
Kotalı internetin devri tamamen kapansa çok daha iyi olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar