ADSL'de yeni kampanya - sınırlı kota 4'den 6'ya çıkıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

amesfa

Dekan
Onursal Üye
ADSL'de yeni kampanya

Türk Telekom yeni abone olacaklardan bağlantı ücreti almayacak..


Türk Telekom internet servis sağlayıcılarına (ISS) yönelik bir yeni bir kampanya başlatıyor. Bu kapsamda 1-30 Aralık’ta ADSL abonesi olacaklardan 29 YTL’lik bağlantı ücreti alınmayacak, aboneliği devam eden limitli bağlantı sahiplerine ise ücretsiz 2 GB’lık limit arttırımı yapılacak.

Türk Telekom’dan yapılan açıklamada, kampanya ile Türkiye’de internet kullanımını kolaylaştırmak ve yaygınlaştırmanın amaçlandığı bildirildi. Açıklamada, Türk Telekom’un, toptan satış tarifelerinde Internet Servis Sağlayıcılara(ISS) sunacağı yeni avantajlarla, indirimlerin ISS’ler tarafından son kullanıcılara yansıtılmasının sağlanacağı bildirildi. Kampanyanın, 1 Aralık’ta başlayıp, 31 Aralık’da sona ereceği kaydedilen açıklamada, bu tarihler arasında abone başına 29 YTL’lik bağlantı ücretinin alınmayacağı belirtildi. Açıklamada, kampanya içinde, mevcut durumda limitli bağlantıya sahip abonelere de 2 GB’lık ekstra limit imkanı sağlanacağına dikkat çekilerek, "Bu durumda hiçbir ücret talep edilmeden, 4 GB internet kullananların limiti 6 GB’a, 6 GB limiti olanların limiti ise 8 GB’a yükselecek. Bu uygulama ile internette kullanımı artan ses ve video içeriğinin limit sıkıntısı yaşamadan rahat bir şekilde kullanımına destek sağlanmış olacak" denildi.

Açıklamada ayrıca, Türk Telekom’un bu ve benzeri kampanyalarla Türkiye’de 2007 yılında 4.3 milyonu aşan genişbant internet kullanıcı sayısını artırmayı düşünüdüğü, tüm Internet Servis Sağlayıcıları’nın yeni ADSL müşterisi kazanmasını ve böylece toplam pazarın büyümesini teşvik etmeyi hedeflediği kaydedildi.

Kaynak
 

FeeLiT

Asistan
Ben sınırsız 1024/256 kullanıyorum.Sınırlı ya geçmeyi düşünsem 8 gb olan tarifeye izin verirlermi? Bence izin verirler herhalde çünkü torrent e uye oldugumdan beri 50 gb kotayı zorlamaya başladım :D
 

lucifer

Profesör
Kışın 3 film indiriyorum şimdi 5 film indririm (&) (&) Niahah işte beklenen haber (&)

Ne zaman geçilecek bu tarifeye ???
 

turoksin0

Profesör
Yok mizacım gereği rahatsız edici laf söylememeye çalıştığım gibi rahatsızda olurum ama niyetin kötü değilse sorun yok diyip geçem o zaman
 

yulaf

Üyecik
nihayet sinirlenmeyi başardın. tmm cyber bugünlük kotan doldu.ama niyetim kötü deil mrak etme
 

razumihin

Üyecik
sınırsızlara da kampanya isterim.her film indirişim bir gecemi alıyor.Şu bağlantıyı adam gibi yapsınlar kampanyada istemeyecem:)
 

nazif35

Üyecik
Yeni abonelikte birçok ISS kampanyalarla zaten bağlantı ücreti almıyor.
Kotalı internetin devri tamamen kapansa çok daha iyi olur.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst