ADSL ve Sabit hat iptali

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan wako
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

wako

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bugün adsl ve telefonu iptal ettirmek için telekom ofisine gittim. İptal başvurusu yaptım. Adsl yi iptal ettiler fakat telefonu 6 ay dondurabilirlermiş. Fatura kesilmeyecekmiş. 6 ay sonra tekrar telefon için iptal başvurusu yapacakmışım:cursing:. Beni yormayın köklü iptal edin dedim, elimizde değil merkez bunu böyle yapıyor dediler. Daha da üstüne gitmedim. Genel olarak iptal olayı böyle mi?

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
gerçekten tuhaf karar ben böyle bir şey olduğunu sanmıyorum

EnverYigit

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Daha bugün kapattırdım akşam müşteri hizmetleri bin takla attı ama ölmek var dönmek yok :D kurtuldum ttnet ten

DarKeN

Profesör
Reaksiyon puanı
88
Daha bugün kapattırdım akşam müşteri hizmetleri bin takla attı ama ölmek var dönmek yok :D kurtuldum ttnet ten
Hadi hayırlı olsun artık daha hızlı ve ucuz olan amerikan telekom nete geçersin :) 3-4 ay sonra yine ttnet lisin demedi deme önce diğerlerini bir dene merakını gider ttnete mumla döneceksin şuraya yazıyorum

EnverYigit

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Tp-Link TL-WA5210G ve Tp-Link TL-ANT2424B 24dBi Outdoor Parabolic Anten ile üniversiteden çekiyorum artık :D

PrensDestan007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ttnetten baska caremiz yok gibi superonline ve uydunet bizim buralarda yok aranizda yalin adsl kullanan varmi ben yeni basvurdum hizini falan merak ediyordum kopma sorunu yasayan varmi nasil memnunlar mi

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
yalın ınternet kullanıyorum kopma sorunu ılk baslarda yasadım ama ısrarlı fırcalarım sonunda musterı hızmetlerıne bı daha yasamadım boyle bır sorun ...hız desenız gayet ıyı 800 kb/sn :D
ttnetten baska caremiz yok gibi superonline ve uydunet bizim buralarda yok aranizda yalin adsl kullanan varmi ben yeni basvurdum hizini falan merak ediyordum kopma sorunu yasayan varmi nasil memnunlar mi

wako

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Telefon ve adsl yi kardeşim kullanıyordu O da superonlin a geçti ben de mecbur kapattırıyorum. Korkum şu ki arkadaşlar. Komşum 8, 10 yıl önce telefonu kapattırmış ama gelgör ki yıllar sonra adama borcunuz var dendi 1000 tl. Hattını kapattırmak isteyenler iptal işlemi yapsınlar kapattırmak yetmiyor.

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
bende haziran ayında sabit hattı ve adsl'i kapattıracağım, bu 6 ay olayı gerçekten de var mı? ve iptal başvurusunu nasıl yapmamız gerekiyor?

wako

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Valla kardeşim bana böyle söylediler. Sen herhangi bir türktelekom bayiğine başvur. Unutma iptal yaptıracaksın kapatma değil. Googlede biraz araştır, birçok başlık bulursun.

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Sana yine iyi demişler 1 yılda zar zor küfür kavga kapatamayan insanlar var.

dctwho

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tp-Link TL-WA5210G ve Tp-Link TL-ANT2424B 24dBi Outdoor Parabolic Anten ile üniversiteden çekiyorum artık :D

hocam nasıl yaptın memnun musun? nerden aldın? bir de bende tablet,telefon gak guk var. onlar için wireless network mü kurdun?

bir de şifresiz wirelesslardan yararlanıyosun anladığım kadarıyla, hepsiburada'dan falan buldum da oradaki teorik bilgiler dışında pratiği nasıl aletin? ne kadar mesafe kapsaması var

ilgilenirsen minnettar kalırım

-Beneficence-

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Bu konuda biraz ısrarcı olun arkadaşlar 6 ay felan hikaye geçen ay bende kapattırdım güle oynayada kapattılar :)

cngzkyz

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
276
Online işlem merkezinde şöyle bir bölüm var:

DVHsi.png