ADSL Ucuzladı, 4 Megabit Geldi

Bu konuyu okuyanlar

lucifer

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşım bak benim mesajımı okusaydın o öiv hariç yazımı görürdün |) iki üst masaja bak !!!

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
yeni fiyatlar için ttnet'i bekleyelim derim ben.

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
lucifer dedi ki:
Arkadaşım bak benim mesajımı okusaydın o öiv hariç yazımı görürdün |) iki üst masaja bak !!!
Senin dediğin fiyat şuanki kdv ve öiv hariç fiyat.Ben yeni fiyatı soruyorum..

splintercell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar hayal aleminde yaşıyorsunuz resmen.boş konuşuyosunuz.dereyi görmeden paçayı sıvamamak gerek.troy arkadaşıma aynen katılıyorum.bakalım ttnet nasıl fiyatlar çekecek.bence hiç heveslenmemek lazım burası türkiye daha öivsi,kdvsi,algısı,vergisi,çartı curtu dolu pehhhh biz öncelikle bunları aşmalıyız yoksa 4mbit rüya bile değil.bunları aşınca ancak kullanırız biz 4mbiti.

miraculous

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bt dünyasına göre TTnet fiyatları pazartesi açıklayacak sınırsız 1Mbit 49, yine sınırsız 4 Mbit ise 89 ytl olacak

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
miraculous dedi ki:
bt dünyasına göre TTnet fiyatları pazartesi açıklayacak sınırsız 1Mbit 49, yine sınırsız 4 Mbit ise 89 ytl olacak
o fiyat olsa ben SDN üyeliğimi bırakım, ha buraya yazıyorum[sup] * [/sup] (önerdiğin iki fiyatta aynı olması lazım, biri olmasa beni bağlamaz)
o kadar imkansız bir durum yani

*dipnot: herhangi durumda bu sözümden vazgeçebilirim nihahahha

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Açıklanan son durum şu:1mbit 4gb kotalıda fiyat indirimi veya hız/kota artırımı yok diğerlerinde var.Yani bizim işimize yaramıyo..

BJKKKKK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kotalı abonelere haksızlık yapıldığını düşünüyorum ve başka bir forumdan alınmış bir mesajı eklemek istiyorum. ^^

Orjinalden alıntı: tonythetonguc

Olaya öyle yanlı bakıyorsunuzki anlamıyorum.. Daha önce 3 kampanyadır kotalılara bişeymi yapıldı? Bi 3GB yi 4GB a yükselttiler okadar. Hız arttırımları kotalılar için kampanya değil tam tersine resmen zam oldu.. Niye?
1-Kota daha rahat dolar oldu.
2-Max. fatura limitleri kat be kat arttı.
Faydası ne oldu derseniz tabiri caizse halt oldu; belki web sayfaları biraz daha hızlı açılır oldu, videolar rahat izlenir oldu (ki buda kota için tam bir eroin oldu, izledikçe izliyorsun ve kota taşıp gidiyor)

Telekoma okadar kızmışsınızki sanki yıllardır telekom kotalılara kıyak geçip sınırsızlara geçmiyor düşüncesi bürümüş kafanıza. Halbuki yok öyle bişey. Tam tersine sevgili telekom kotalılara habire geçirdide geçirdi, bide bu geçirdiklerinin adına İNDİRİM dedi, anlaşılan o ki sizde bunlara inanmışsınız. Sonuç olarak bu indirim içerisinde kotalıların bu durumda isyan etmesini haksız karşılayamazsınız. Şu bir gerçekki, şimdiye kadar sınırsızlar düşük hız yüzünden mağdurdu, kotalılar ise düşük kota yüzünden mağdurdu; bu indirimle sınırsızların hız mağduriyeti büyük ölçüde giderildi... bu indirimin kotalı kullanıcılara yansıyan tek iyi yanı max. fatura miktarlarının düşmüş olması, bu durumda sizce kotalılar mağdur değilmi?. Bence bu indirimde Kota seviyeleride en azından 10-15-20GB seviyelerine çekilmeliydi. Daha önceki (b)indirimlerde kotlalıların yararına bişey yapılmadığını düşünürsek mağdur olan kotalılardır.

Not olarak şunuda belirteyimki ben sınırsız 256 kablo kullanıcısıyım. Yani kotalı kullanıyorum diye kotalıların durumunu savunmuyorum, sadece olaya objektif ve tarafsız bakabiliyorum.

Sheythun

Asistan
Reaksiyon puanı
20
@BJKKKKK

yaptığın alıntıya katılmamak elde değil, kotalılar indirim değil zam yapıyorlar mübarek...hiç değilse 4 GB'ı 10 GB yapsınlar...şu an anasayfadaki haberi gören arkadaşlarım(3 öğrenci aynı evde kalıyorlar) sevinçten bayram yapıyorlardır. sınırsız(4096 alcaklar parayı da 3'e bölcekler:D benden daha hızlı (benimki 1024 kotalı) interneti daha ucuza kullanaklar ve kotayı dert etmeden... :D

miraculous

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Jojoba dedi ki:
miraculous dedi ki:
o fiyat olsa ben SDN üyeliğimi bırakım, ha buraya yazıyorum[sup] * [/sup] (önerdiğin iki fiyatta aynı olması lazım, biri olmasa beni bağlamaz)

hocam sadece bir yerde yanıldım o da indirim pazartesi değil bugün açıklandı. ama sakın üyeliğini bırakma SDN den tamam mı ;D ;D

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
miraculous dedi ki:
Jojoba dedi ki:
miraculous dedi ki:

hocam sadece bir yerde yanıldım o da indirim pazartesi değil bugün açıklandı. ama sakın üyeliğini bırakma SDN den tamam mı ;D ;D
boşuna dipnot koymadım yazıya kötüyüm ya (&) (&) (&)

HiAxiSeytan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar dikkat

ttnetin sitesinde açıklama vardı fakat kaldırmışlar vazgeçtiler galiba

[glow=red,2,300]EDIT:[/glow]valaha şimdi yoktu tarife sayfayı yenile yaptım geri gelmiş kararsızlar galiba bi siliyolar bi geri getiriyolar

g-han

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler bişi sorcam 4mbitlik tarife yıllardır var yeni gelmediki ? yeni tarife olarak anılmış yazıda..

Intpv6

Asistan
Reaksiyon puanı
0
g-han dedi ki:
beyler bişi sorcam 4mbitlik tarife yıllardır var yeni gelmediki ? yeni tarife olarak anılmış yazıda..
İlk mesajın tarihi "02 Ağustos 2007" yani o dönem için 4 MB yeni bir hızdı.
Hortlayan konu mağduru olmuşsunuz anlaşılan :D :) :*

aLTuu

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Yazı 2 Ağustos 2007'de yazılmış arkadaşım, nereden buldunda hortlattın konuyu ?

g-han

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet oda güzel :) bende şaşırdım nerden bulmuşum bu konuyu yaa :) kusura bakmayın adminlerim..

erdemgazetesi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Türk telekomu sevmeye başladım. Zaten Cem yılmazda iyi birşey olmasa reklamda da oynamazdı.

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
235
biri bi mesaj yazmış konu güncel gibi herkes konuya atlamış böyle konular kitlenmeli boşuna millete heycan oluyor :D kalbi olan var olmayan var :p