Hat değerlerim normal mi? Acil yardım edin...

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İsmail 15

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Türk telekom evde internet müşterisiyim. 2 gündür internette belirli aralıklarda kopmalar yaşıyorum. Google'dan sorunu araştırdığımda ise hat değerlerinde sorun olabileceği yazıyordu. Ben de hat değerlerime baktım. Ancak bir şey anlamadım. Konu hakkında bilgisi olan yazabilir mi? Hat değerlerim iyi mi? Kötü mü?

ADSL Bağlantı Noktası Ayrıntıları Yukarı Akış Aşağı
Hat Hızı: 0.807 Mbps 12.335 Mbps
Gerçek Net Veri Hızı: 0.799 Mbps 12.287 Mbps
Kafes Kodlaması: AÇIK AÇIK
SNR Marjı: 20.5 dB 9.1 dB
Gerçek Gecikme: 0 ms 0 ms
İletim Gücü: 12.1 dBm 19.6 dBm
Güç Alma: 4.7 dBm 4.7 dBm
Gerçek INP: 0,0 sembol 0,0 sembol
Toplam Zayıflama: 6,4 dB 10,5 dB
Ulaşılabilir Net Veri Hızı: 1.203 Mbps 13.168 Mbps

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
4-) Yeni bir konu açarken başlıkların konuya uygun ve açıklayıcı olması gerekmektedir. "Yardım", "İmdat", "Acil yardım edin" gibi başlıklar yerine daha anlamlı başlıklar seçilmelidir. Başlık ne kadar açıklayıcı olur ise o kadar ulaşılabilir olacağını unutmayınız.
5-) Konular doğru kategori içerisinde açılmalıdır. Konu ile alakası olmayan ve/veya anlamsız olan iletilerin gönderimi yasaktır.
8 -) Başlık ve mesaj içeriği Türkçe yazım kurallarına uygun olmalıdır. Başlıklar büyük harfle başlamalıdır ve mesaj içeriğinin tamamı büyük ya da küçük harf olmamalıdır. "Örnek Başlık" ya da "Örnek başlık" şeklinde yazılmalıdır. (Tamamı büyük olarak açılan başlıklar bölüm moderatörlerimiz tarafından kaldırılacaktır yada kilitlenecektir.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...