ADSL sınırsızım ama Fatura Fazla geldi

muratcanberber

Profesör
Reaksiyon puanı
0
2. bir adsl aldık. Yaz kampanyası varya 18 küsür ytl onu aldık başka bir yere. Belki kurulum ücretini evdekine yüklediler

mnyk

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben de eskiden sınırlı kullanıyordum sonra sınırsıza geçtim. Geçtiğimde ayın ortalarıydı ve ben geçene kadar nerdeyse hiç interneti kullanmamıştım hatta kota sitesine bakmıştım güncelleme tarihi falan hepsi son gün olmasına rağmen yani sınırlı internetimin son günü olmasına rağmen kota sınırına çok uzaktım. Neyse işte 1 gün sonra aradım telekomu sınırsıza geçtim mi diye öğrenebilmek için. Geçtiniz dedi. ve ben ondan sonra malum asıldım ne var ne yok. :) Ay sonu 80 YTL miydi 90 YTL miydi tam hatırlamıyorum öyle birşey gelmişti. Soluğu postanede aldım işte. İncelediler ettiler kotayı aşmışsın diyolar. Diyorum sınırsızım yok anlamıyorlar. Diyorlar sınırlıyken aşmışsın. Bir türlü içinde bulunduğum durumu anlatamadım ve kendimi ispat edemedim. Mecburen parayı verdik. Şimdi aklıma yine geldi de sinirlendim. :)

Reallist

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Başka şirketler var onlara abone ol. yazlık tarifede bide telefon hattı almak zorunda kalmışsındır :D Telefon hatsız şirketler var ..

paşazede

Doçent
Reaksiyon puanı
3
ya arkadslar bende sınırlı adsl kullncısıyım son 1.5 senedir kullanıyorum hep 29 ödedim ama son iki aydır herne hikmetse
hep 50 geliyo anlamadım gitti öyle acayip sitelere girmedim aradım sordum aşmışın dediler kotayı ama aşmadım ne video izledim ne download yaptım.am aaştın dediler başk abişey demediler gidin telekom müdürlüğünden öğrenin dediler
anlamadım gitti bu ayda bakıca eğer gene 50 gelirse ben bu modemide alıp o telekomun taaaaaaaa.........
virüz vardır diye fortmatta atmıştım pc de temiz ama anladım bi türlü e kablolu modem başkasının girmeside mümkün değilmiş ooof ooofff vurucaklar benii

PylsWeb

Profesör
Reaksiyon puanı
16
webdelisi dedi ki:
X_Codesia dedi ki:
ya tuhaf bi durum bende de 4 gb kotalı var her ay 6 gb dan düşmüom fatura gene 29 hatta bi ay hiç gelmedi ödemedim yani
borcumda yok :}

Dikkat et fatura bizim eve de gelmiyordu 1Mb hız 4Gb kotalı kullanıcıyım.Sonra gittim telekom bayiine fatura gelmiyor dedim. 2 Aylık birikmiş borcunuz var dediler gecikme bedeli olmadan ödedim.

4 aydır ödemeyi böyle yapıyordum. Dün eve 4 aylık faturalar gelmiş. Son faturada önceden yatırılmış miktar olarak ödediğim miktarlar yazıyor.

>> Uzun lafın kısası dikkat etmek lazım faturalar 4 ay gecikmeli bile gelebiliyor. Bizzat yaşadım
Banada fatura hep 1 ay geç geliyor yani son ödeme tarihine 1 hafta kala :)

paşazede

Doçent
Reaksiyon puanı
3
PylsWeb dedi ki:
webdelisi dedi ki:
X_Codesia dedi ki:
ya tuhaf bi durum bende de 4 gb kotalı var her ay 6 gb dan düşmüom fatura gene 29 hatta bi ay hiç gelmedi ödemedim yani
borcumda yok :}

Dikkat et fatura bizim eve de gelmiyordu 1Mb hız 4Gb kotalı kullanıcıyım.Sonra gittim telekom bayiine fatura gelmiyor dedim. 2 Aylık birikmiş borcunuz var dediler gecikme bedeli olmadan ödedim.

4 aydır ödemeyi böyle yapıyordum. Dün eve 4 aylık faturalar gelmiş. Son faturada önceden yatırılmış miktar olarak ödediğim miktarlar yazıyor.

>> Uzun lafın kısası dikkat etmek lazım faturalar 4 ay gecikmeli bile gelebiliyor. Bizzat yaşadım
Banada fatura hep 1 ay geç geliyor yani son ödeme tarihine 1 hafta kala :)
olabilir ama genelde hep zamanında öderim ki hep bi önceki ay gelir zaten günügeçmeden ödediğim faturalar bhsettiğim faturalr sizce bi virüs sebep olabilirmi

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
4440375 ara sor neden böyle bir olay oldu diye, bayadır sınırsız paketteymişsin böyle olmaması lazımdı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
2-3 aydır benim ttnet faturamda fazla geliyor. aylık 29 tl. öderken bir ay 60, diğer ay 80 tl ödüyorum. her yer paracı sahtekar olmuş.

MrJuckLees

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar konuyu hort hort hortlatmışsınız :D 2008'in konusu

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Bendede oldu ttnet kullanıyorum 49 gelmesı gereken fatura 70 geldi 200 gb internet kullanmışım.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
[MENTION=340617]Artvincenter[/MENTION] 200gb nasil kullandin ben en fazla 100 kullanabildim :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ttnet tp-link kullaniyorum 64.30 63,30 falan geliyodu sen bu iki ay içerisinde 73 tl ve 84 tl geldi nie acaba :scared::scared: