Adsl Netlimitsiz 8mb 12 ay 39 tl kampanyası

openline

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben bu kampanyaya katıldım geçen ay fakat ilk fatura normal ücret geldi 54 lira ttneti aradım ilk ay öyle sonraki aylarda indirimili 39 tl gelecek dedi böyle bişii olabilirmi ya benim bildğim bi kampanyaya katıldıysak ilk aydan geçerli olması gerekmiyor mu

rtgrlndr

Profesör
Reaksiyon puanı
4
bende de olmuştu o , bi süre sonra normal gelmeye başlıyor böyle şeyler artık. yok aslında ilk ay normalmiş kampanya ikinci aydan başlarmış ama niyeyse 10 aylık kampanya 11. ayda bitmez 10 dedi mi tamam.

openline

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yani hep 54 mü gelecek o zaman bende iptal ederim tahahütü

EroLÖZKAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı konuyu 3 5 gun once ben açtım bak bana mesajla 54 tl fatura söyledi abone no baskasının ama ne hikmetse bana geldi eger gerçekse nerde 39 tl ilk 12 ay birde ilk 2 ay denemesi bedava vardı denetmediler yok yapamıyoruz dediler şimdi 39 tlde öyle bişey olursa kapatcam 5dk durmicam neyse cezası.

openline

Asistan
Reaksiyon puanı
0
taahhüt şartlarını iptal etmiş oluyor ttnet ilk ay tam kesiyor faturayı biz böyle anlaşmamıştık bide çıkan kız diyo isterseniz sizi fatıra bilgi öğrenme yönlendiriiim sanki detay veriyo orda oyalama taktiğpi işte sadece fatura borcunu söylüşyo o kısım ya bunlar hakkaten insanları mal sanıyo sanki biz bişii bilmiyos yarın gene aricam