Adobe Reader 10.0

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alidiz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Popüler PDF görüntüleme programı olan Adobe Reader X'in 10.0 versiyon numaralı sürümü çıkmıştır. Şu an için sadece İngilizce sürümü mevcuttur.Bu yeni ücretsiz sürümde pdf uzantılı dosyalar üzerinde ufakta olsa değişiklikler yapma imkanı da sununulmuştur.
İndirme linki: http://www.filehippo.com/download_adobe_reader/

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
foxit reader cikti cıkalı unuttum adobeyi.. gereksiz..

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Foxit varken..Adobe Reader sadece hikayedir..
3-5 MB yer kapyalan bir program ile çok daha iyi işler yapacakken, neden 150-200 MB yer kaplayan hantal bir program kullanılsın, anlamış değilim..

Yine de bilgilendirme için teşekkürler..Ama benim için her zaman en iyisi FOXIT READER...FOXIT PHANTOM ise 10 numara :)

Demnesia

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Foxit varken..Adobe Reader sadece hikayedir..
3-5 MB yer kapyalan bir program ile çok daha iyi işler yapacakken, neden 150-200 MB yer kaplayan hantal bir program kullanılsın, anlamış değilim..

Yine de bilgilendirme için teşekkürler..Ama benim için her zaman en iyisi FOXIT READER...FOXIT PHANTOM ise 10 numara :)

Aynen katılıyorum, ayrıca Adobe Readerin ikide bir benden habersiz update yapmaya kalkıp bant genişliğinin içine etmesi üstelik bu auto update özelliğinin kapatılamaması (ne kadar uğraştıysamda bulamadım programın ayarlarında) Adobe Reader den iyice nerfet etmemi sağladı.

loftking

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Aynen katılıyorum, ayrıca Adobe Readerin ikide bir benden habersiz update yapmaya kalkıp bant genişliğinin içine etmesi üstelik bu auto update özelliğinin kapatılamaması (ne kadar uğraştıysamda bulamadım programın ayarlarında) Adobe Reader den iyice nerfet etmemi sağladı.

tamamen katılıyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...