Adını unuttuğumuz film

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cenevivcik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar yardım edermisiniz ?
Filim şöyle : Aynı dünya fakat 2 ye ayrılmış bir dünya yukarı dünya ve alt dünya diye 2 ye ayrılıyor üst dünya temiz ve güze bir dünya alt dünya daha kötü yani kirli bir dünya bir gün bu 2 farklı dünyanın çocukları (kız ve erkek ) üst ve alt dünyanın ortasında buluşuyorlar tanışıyorlar falan bunlar birine aşık oluyor birgün polisler bunları yakalıyor çünkü üst ve alt dünyanın konusması yassak ve alt dünyadaki kimse yukarı çıkamaz üst dünyadakide aşaşgı inemez bunlar tam ortada buluşuyorlar ve polisler yakalayınca ip ile çocuk onu aşşagı çekerken bırakıyor kızın kafası yer çekiminden dolayı yeter vuruyor ve hafızası siliniyor sonra bunlar büyüyolarlar ve çocuk birşey bulup yukarı dünyaya çıkıyor ve kıza kendini hatırlatmaya çalışıyor böyle işte adı neydi.

merts

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar yardım edermisiniz ?
Filim şöyle : Aynı dünya fakat 2 ye ayrılmış bir dünya yukarı dünya ve alt dünya diye 2 ye ayrılıyor üst dünya temiz ve güze bir dünya alt dünya daha kötü yani kirli bir dünya bir gün bu 2 farklı dünyanın çocukları (kız ve erkek ) üst ve alt dünyanın ortasında buluşuyorlar tanışıyorlar falan bunlar birine aşık oluyor birgün polisler bunları yakalıyor çünkü üst ve alt dünyanın konusması yassak ve alt dünyadaki kimse yukarı çıkamaz üst dünyadakide aşaşgı inemez bunlar tam ortada buluşuyorlar ve polisler yakalayınca ip ile çocuk onu aşşagı çekerken bırakıyor kızın kafası yer çekiminden dolayı yeter vuruyor ve hafızası siliniyor sonra bunlar büyüyolarlar ve çocuk birşey bulup yukarı dünyaya çıkıyor ve kıza kendini hatırlatmaya çalışıyor böyle işte adı neydi.

aşkın çekimi filmin adı :D

bayadres

Profesör
Reaksiyon puanı
4
16d095752db29b1657d678b5a986d754.jpg

Aeolian

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Ben de lanet olası bir filmi hatırladığım kadarıyla yazayım çünkü ismini 3 senedir hatırlamaya çalışıyorum(izlediğim filmlerin listesini tuttuğum için). imdb puani 4ten az, filmin doğru düzgün bir ana fikri olmadığı için ve 4 sene önce izlediğim için saçma ve bağlantısız hatırladığım şeyleri yazmaya çalışıcam. Bir tane müzik grubu var grubun bir erkek üyesi ve sevgilisi vardı. Bununla kız arkadaşı arasında bir olaylar oluyordu ondan sonra kızın kendi odasında tek başına gitar çalmaya çalıştığı bir sahne vardı. ya erkek üye gruptan ayrılıyordu ya da başka bir olay sonunda sevgilisi gruba katılıyordu. Sonra bu grup bir tane karavanla turneye çıkıyorlardı. Herhalde bütün hatırladığım bu kadar. Filmin bulunmasını kolaylaştıracak özel hiçbir şey yazamadım çünkü zaten öyle akılda kalan bir şeyler olsaydı hatırlardım. Büyük ihtimal hiçbiriniz izlememiştir ve bulamazsınız, yine de bu kadar okuduğunuz için bile sağolun :) .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...