Adını unuttuğumuz film

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
slm arkadaşlar 10 sene kadar önce izlediğim bir filmi arıyorumda yardımcı olurmusunuz.

hatırladığım bir sahne şu:

bir gezgin vardı avare avare dolaşırdı ve evli bir çift vardı kıtlık oluyor ve herkes açlığa mahkum oluyor.
adamdan kıllanan adam admla kavga ediyor. diğer adam evi ele geçiriyor ve adam la karısı aç kalıyor.
adam daha sonra yemek için karsını gönderiyor ve adam kadını temizliyor ve eşi gibi davranıyor.

bu filmi bulabilrimiyiz. hatırladığım bu

Cedriic

Profesör
Güncellik Nesi Var Arkadaş. Müzik Desen Bi İhtimal. Filmde Geçen Bi Sahneyi Biz Ne Bilelim (!)

EinştayN

Profesör
film eğer yanlış hatırlamıyorsam dustin hoffman oynuyor benimde adı aklıma gelmiyor konu açlık meksikalı bir seyisleri var ve adama karısını su ve yemek için seyise teklif ediyor seyis kadına dokunmuyor ama onun yemek ihtiyacını veriyor falan vs.. ama bu seferde kadın kendi kocasından nefret ediyor

iZozzy

Doçent
film eğer yanlış hatırlamıyorsam dustin hoffman oynuyor benimde adı aklıma gelmiyor konu açlık meksikalı bir seyisleri var ve adama karısını su ve yemek için seyise teklif ediyor seyis kadına dokunmuyor ama onun yemek ihtiyacını veriyor falan vs.. ama bu seferde kadın kendi kocasından nefret ediyor

Dustin Hoffman'ın oynadığından emin misin, filmi bende hatırlıyorum bu yüzden araştırdım biraz fakat Hoffman'ın oynadığı böyle bir film yok galiba, bulamadım ben.

konu bu konu açlık meksikalı bir seyisleri var ve adama karısını su ve yemek için seyise teklif ediyor seyis kadına dokunmuyor ama onun yemek ihtiyacını veriyor falan vs.. ama bu seferde kadın kendi kocasından nefret ediyor
da kim oynuyor hatırlayamadım

burns206

Profesör
zorro veya benzeri kovboy filmi olsa gerek. adamin ati kopegi inegi felan vardiysa daha kolay tanirlardi bence.
kovboy filmlerini genelde pek sevmem ama nadiren seviyeli filmlere de rastlanabiliyo :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...