Adil Kullanım Kotası Kalktı mı?

SkyDance

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet arkadaşlar ben 50 gb ı geçtim ama hızım halan aynı böle bi bilginiz varmı acaba

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Siz şanslı azınlıktan siniz yada Adamlar unutmuştur bence fazla dillendirmeyin.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Bendede düşmüyordu bu geçtigimiz aya kadar.
Ama sonra hız bir düştü net çekilmez oldu.
Arkadaşların dediği gibi fazla dillendirme bence

spectatar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
o adil kullanım kotası sadece yazın uygulanıyor onu fark ettim diğer zamanlarda da - bildiğim kadarıyla - bağlantı kesildikten sonra bağlantının uzunluğuna bağlı olarak 4-12 saat arasında kota bilgilerine yansıtıp işlem başlatıyorlar, kışın 120-130gb lara çıkmışlığım var ''8mbit'e kadar'' internetten gelen 3mbit ile :D

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
kalkmasın ben 110 lirayı boşuna mı ödüyorum :D

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Kalkmadı 50 gb doldu benim hız yerlerde.. Finlandiyada iletişim hakkı olarak bedava dağıtılan ama ülkemizde sözde Adalet dedikleri 1 mb de ...

Hangi devirde yaşıyorsak artık birinin bu dallamaları dürtmesi lazım.. offf offf batsın bu Dünya :D

Uğurcan7

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Artis mi? ne artisi? diyesim geldi :D valla ben öyle bişey görmedim :D

-MuzaffeR-

Adult games: dating for spicy meetups
Reaksiyon puanı
4
kalkıp klakmadığını bilmem ama sabahtan beri tam hız alıyorum :D 10 gb indirdim 10 gb da sırasını bekliyor torrentte :D

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Limiti geçerseniz birkaç saat sonra hız düşüyor. Eğer limiti geçtiyseniz hızınız düşene kadar elinizi çabuk tutun :D Sadece birkaç saatiniz var demektir.

burns206

Profesör
Reaksiyon puanı
1
adil kullanim kotasi aslinda benim gordugum kadariyla ucuz internet paranin gittigi yere kadar kotasi.
tarifelerde acikca soyluyo ucuz tarifeler aknli diye.
yani kalkmadi ama parasi olana yok :p
en kotu ihtimalle kalkti diyelim cepten internete girip akn her bittiginde yani bir hizli tarife alip pekala kullanmaya devam edebilirsiniz.
2mb sinirsiz bile 65 lirayken 29-55 lira gibi fiyatlara 8mbps veya 16mbs sinirsiz verdiklerine inanmak icin saf olmak lazim hicbiseyden haberi olmamasi lazim insanin :D

16mbs veriyolar ama 50gb like ondan sonra alt limit :p
ben de bakiyorum da pek gozum tutmadi tarifeleri :p

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Benimde 60 Gb olmuştu kota düşürmediler ama dün gece birden düşürdüler saolsunlar yeniden 1 mbit'e dönüş yaptık.

toutatis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sınırsız internet kullanıyoruz sözde... Bu kazığa nasıl duyarsız kalıyoruz anlamıyorum ! Sınırsız diyorsan Adil Kullanım Kotası da ne oluyor arkadaş ! Sinirlerim tırmanıyor, fıttırıyorum bu uygulamaya ! Saçmalık, halkı kandırmak bu !

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Sınırsız internet kullanıyoruz sözde... Bu kazığa nasıl duyarsız kalıyoruz anlamıyorum ! Sınırsız diyorsan Adil Kullanım Kotası da ne oluyor arkadaş ! Sinirlerim tırmanıyor, fıttırıyorum bu uygulamaya ! Saçmalık, halkı kandırmak bu !
Sınırsız :D Adam sana sömür beni diyor , ama diyor hız kapasiten bende diyor istersem 100 kbite indirrim diyor :)
Tekele diyecek lafımız yok.

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
ya hep sözde bağırıyorsunuz bir de mahkemeye verin bakalım

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
ya hep sözde bağırıyorsunuz bir de mahkemeye verin bakalım
Siz memnunsunuz sanırım. Uğraşacak paranız , gücünüz varsa siz buyrun mahkemeye. Bizde o para olsa tekelin istediği parayı verir akksıza geçerdik.

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
5 gündür 1 mbit idi hızım. Maaş bekler gibi aybaşını bekler olduk.

muhammedyakup

Doçent
Reaksiyon puanı
4
rekabet olmadıktan sonra biz daha ttnetten çok kazık yeriz beyler:cursing: birde bizim toplumumuz koyun gibidir öyle hakkımı savunim felan demez adam sınırsız diyo alıyosun interneti 50 gb kota koymuş 8 mbit alıyosun 3 mbite anca çıkıyor bu kadar insanın hakkı elbet çıkar bir gün bunlardan:angry:

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
param olsa zaten ben mahkemeye veriririm,ayrıca vermesem bile o kadar para veripte akk sız yapmam