Acun'dan SDN Forum'a ihtar!

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
Avukatın böyle ucuz bir ihtarı çekmesi kariyerindeki en ucuz yaptığı iş olsa gerek.

Videolar youtubeda hep. Youtube'a dava açmaya kalkarsa biliyorlar heralde avukat ordusu karşılarına çıkcağını :)

Şu sefillerin videoları silinsin bence bidahada açmayalım.

Karşı tazminat davası açıp kazanılırsa gelen tazminat ile Forumda çekiliş yapıp hediye dağıtalım: :) :)

( Dip not : Avukat o ihtarıyla yetenek sizsinize çıkarsa 3 evetle final oynar :D )

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Arkadaşlar metin burada. Acun kimle uğraştığını sanırım bilmiyor.

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
Bence mantıksız bir ihtar olmuş sonuçta burası forum ve paylaşım yeri amaç bu yani. Bu sitenin acun sayesinde para kazandığını ve bugünlere geldiğini düşünüyorlar galiba :D

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
İletişim formunu kullanarak yazalım arkadaşlar

blgram

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Ya ordan burdan programları kopyalıyor. Sanki görende özgün , kendi düşünüp yaptığı program var sanacak. Peki Türk halkı niye izliyor bunun programlarını çünkü televizyonda bir şey yok ki izleyecek. Bunun adı başarı değil ki başkasının şeyiyle gerdeğe girmek. Aman aman bir iş yok ortada.

mei

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Acun 10 yıl öncesine dön belkide daha erken. Nereden geldiğini ve nasıl bir program yaptığını unutma. Böyle gereksiz işlerlede ne kendini ne şirketini savun. Youtube de paylaşılan bir videonun burada yayınlanmasında bir bir hata yoktur. Bunu uploader a sildirmeniz veya youtube ile çözmeniz gerekir. Bana böyle bir ihtar gelse tahdit amaçlı karşı dava açardım çünkü ihtarlarında hatalılar, yanlışlar.

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Enteresan.Acun Medya'nın yapmış olduğu programların internetteki videolarının %99'u video paylaşım sitelerinde barındırılmakta.YouTube gibi dev video paylaşım sitelerinde paylaşılan program videolarınının önüne geçmesi imkansız.Google'a boylarının ölçüsü yetmedi geldiler bizim masum, kaliteli, güzel forumumuza sardılar.Buda Acun Medya'nın acizliğini gösterir bence.Ayrıca Hakkı Bey'in söylediğine katılıyorum.Acun Medya'nın sitesinin ziyaretçi sayısı kendilerini memnun etmediki siteleri dışında paylaşılan program videolarını ortadan kaldırma yoluna başkoydular.Ama bunun imkansız olduğunu kendileri dahi biliyor.Bu yaptıkları eylem denizden bardakla su boşaltmaya benzer.Boşu boşuna avukatlarını yoruyorlar.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Şimdi size bir bomba haber veriyorum:

http://www.acunn.com/haber/arkham-cityye-inceleme-puani/999

Bize ihtar çekmesini bilen, yasalardan bahseden Acun, kendi sitesinde bizim haberimizi alıyor ve kullanıyor.

Şimdi aynı ihtarı biz ona çekelim mi?

acun.jpg

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
acunn.com'un tutulmaması sebebi ile oluyor bu. Acun'un bu konudan haberi var mı bilmiyorum ama acilen haberi olması gerek. Zira bu uyarı komiktir, saçmadır , kendi topuğuna sıkmaktır. Burada videoları görüp programı izlediğimi bilirim. Ayıp denen bir şey var sayın Acun Ilıcalı.

[MENTION=2]Troy[/MENTION]

Dakika beklemeden şöyle sağlam bir ihtar yollayalım <:)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Bize ait olan bir içeriği izin almadan kullanıyorsunuz, ama biz size ihtar çekmeyi asla düşünmüyoruz. Bilgi, paylaşıldıkça değerli. Kaynağını belirttikten sonra alıp tüm içeriklerimizi paylaşabilirsiniz, sorun yok.

Yani Acun, biz senin gibi değiliz.

Sen yine bildiğini oku.

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Hem ihtar çekiyorlar hem haberlerimizi yayınlıyorlar Pehh rezillik diz boyu

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Gerçekten rezalet.

Aldığım son bilgilere göre, Acunn.com'un yönetimi Acun'un eski eşine aitmiş. Eşi ise internet yayıncılığı konusunda maalesef bilgisizmiş.

Site trafiklerini yayıncılıkta ilerlemek yerine sağa sola dava açarak artıracağını düşünüyormuş. Büyük abilerimden aldığım duyumlar bu şekilde. Gelen tepkilerden ve eski eşinin bu davranışından Acun da şikayetçiymiş.

Ama sonuçta kimse Acun'un eski eşi demez, Acunn.com olarak Acun Ilıcalı'yı bilir.

Bu şekilde bir yere gelemezler. Yükselmek istiyorsan, okurunu dinle. İçeriğinin kalitesini yükseltmeye bak derim.

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Doymadın be paraya Acun!!! Hakkı abiye alıntısız katılıyorum, kendileri kaybederler.

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
N'oluyor nan?

mei

Profesör
Reaksiyon puanı
36
çok iyi denk gelmiş bu haber.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
ben iletişim forumundan tepkimi dile getirdim. bunu dışında yapılacak fazla birşey olduğunu sanmıyorum. en iyisi içerikleri siteden kaldırmak. söz konusu içerikleri kaldırarak sdn birşey kaybetmez. ancak uzun vadede acun ve ekibi kaybeder.

acunn.com yönetimi sağa sola ihtar çekeceğine, ellerinde süper lig özetleri bile varken neden istedikleri hiti alamadıklarını düşünsünler...

acun ılıcalıya gelince... her yükselişin bir inişi vardır. acun da bunu yaşamaya başladı. eskiden ülkenin 1 numaralı ismiydi. şimdilerde sürekli eleştiri alıyor. son olarak adriana lima destekli şovu reytiglerde bekleneni veremeyince günü değişti. artık halk da acundan sıkılmaya başladı.

http://www.medyaradar.com/haber/tel...reytinglerde-gecildi--yayin-gunu-degisti.html

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Aktif link yok. Ceza verelim :mrgreen:

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Şu an 460 kullanıcı var. (19 üye ve 441 konuk)

Acunun sitesi bu kadar hiti görme ihtimali bile yok saldırmaları hep bu yüzden

ganayem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu adamla ilgili video veya resimler direkt kaldırılsın. acun'un reklamını yapmanın alemi var mı?

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Gerçekten rezalet.

Aldığım son bilgilere göre, Acunn.com'un yönetimi Acun'un eski eşine aitmiş. Eşi ise internet yayıncılığı konusunda maalesef bilgisizmiş.

Site trafiklerini yayıncılıkta ilerlemek yerine sağa sola dava açarak artıracağını düşünüyormuş. Büyük abilerimden aldığım duyumlar bu şekilde. Gelen tepkilerden ve eski eşinin bu davranışından Acun da şikayetçiymiş.

Ama sonuçta kimse Acun'un eski eşi demez, Acunn.com olarak Acun Ilıcalı'yı bilir.

Bu şekilde bir yere gelemezler. Yükselmek istiyorsan, okurunu dinle. İçeriğinin kalitesini yükseltmeye bak derim.

Avukatından belli zaten hocam...

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Google'da ufak bir arama yaptım. Galiba başka sitelere de ihtar çekmişler.

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Gerçekten rezalet.

Eğer bu söylediklerinizde haklıysanız Acun ILICALI nın çok fazla elinde bişey geleceğini zannetmiyorum .
Zaten Acun'un bu tip olayların kendisine zarar verebileceğini idrak edebilecek kadar zeki olduğunu düşünüyorum.

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Bu arada bazı sitelere daha çekmişler de pek takan yok :)

EfsaneFener

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Halka açık şifresiz bir kanalda yayınlanan programdan 1-2 dk lık görüntüler koymak niye niye sorun ediyor anlamıyorum. Dediğiniz gibi büyük ihtimalle acunn sitesinin trafiğini artırmak için kastırıyorlar ama bence yanlış yapıyor acunn. İşine gelince medyayı reklam için kullanacaksın işine gelince yassak hemşerim giremessin diyeceksin yok öyle çifte standart.

Sonuçta kaldırın diyorsa da kaldırın. Değmez mahkemelik olmaya.SDN'e konu başlığı mı yok onlar düşünsün.
Birde SDN den izinsiz alarak yayınladıkları haber için sizde onlara ihtar çekin onlarda kendi sitesinden kaldırsın. yok öyle 3 kuruşa 5 köfte.

solarcoaster

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Acun Ilıcalı Kimlere Hizmet ediyor ?

[video]http://www.facebook.com/photo.php?v=1673958016899[/video]

MrHxor

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şu Sıralar Acun gözümden acayip düşüyor. nedenleri hepimiz biliyoruz. Yakışmadı.

---------- Post added at 20:07 ---------- Previous post was at 20:04 ----------

Acun Ilıcalı Kimlere Hizmet ediyor ?

[video]http://www.facebook.com/photo.php?v=1673958016899[/video]

Sana katılıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...