Haber Activision bombayı patlattı: İki Call of Duty oyunu yolda!

Bu konuyu okuyanlar

Osman Baytekin

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Ben en ufak spoiler'da soğuyorum. O yüzden sosyal medyada oyun sayfaları kapalı. YouTube Let's Play videoları bile izlemiyorum. :)

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Oyun sizintilari ile ünlü Tom Henderson 2023 sonuna kadar 4 call of duty oyunu gelecegini twit atmis 3 pc 1 Mobile ne kadar dogru bilmem

Reaksiyon puanı
7,999
Oyun sizintilari ile ünlü Tom Henderson 2023 sonuna kadar 4 call of duty oyunu gelecegini twit atmis 3 pc 1 Mobile ne kadar dogru bilmem

Ya boş boş mobil oyun yapacaklarına Modern Warfare 3 Remastered yapsaya şu firma. MW1 ve 2'ye yaptılar oyunu bitirdim 3'ü bekliyorum adamlar inatla yapmıyor ya...

Reaksiyon puanı
7,999
Bence direkt sana garezleri var hocam :)
Harbiden ya. Normalde hiçbir oyunu beklemezdim bu yaşıma kadar, çıkarsa oynar çıkmazsa canı sağolsun derdim de deliler gibi bekliyorum MW3'ü adamlar her basın organından yalanlamışlar neredeyse daha geliştirmiyoruz diye :D

Osman Baytekin

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Harbiden ya. Normalde hiçbir oyunu beklemezdim bu yaşıma kadar, çıkarsa oynar çıkmazsa canı sağolsun derdim de deliler gibi bekliyorum MW3'ü adamlar her basın organından yalanlamışlar neredeyse daha geliştirmiyoruz diye :D
İşte diyorlar ki artık 'Sıradan Kullanıcı' peşimizi sal. Biz bu oyunu çıkarmayacağız. Boşuna bekleme.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
Normal MW3'den vazgeçemem dublajlı ?

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Ya boş boş mobil oyun yapacaklarına Modern Warfare 3 Remastered yapsaya şu firma. MW1 ve 2'ye yaptılar oyunu bitirdim 3'ü bekliyorum adamlar inatla yapmıyor ya...
2023 de cikartirlar belki suan mobil pazari revacta Activision aciklama yapmis sadece 2021'de 1 milyar dolar getiri yapmis call of duty mobile az para degil mobile yönelmeleri dogal ama soyle birsey var Activision Mobil bölümu oluşturdu sirket satin aldi mobil icin pcye ayri mobile ayri oyunlar gelistirilecek artık

Adanalı Köpke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Ekli dosyayı görüntüle 168225

Activision, Call of Duty serisinin sonraki oyunlarının duyurusunu gerçekleştirdi. Bu noktada 2019 yapımı Modern Warfare ve battle royale Warzone'un devam oyunları geliyor. Resmi Call of Duty blogunda geliştiriciler, 2022'nin serinin mevcut durumunu değiştirecek olan seri için bir değişim yılı olacağını belirtti.

Call of Duty'nin orijinal oluşturucuları tarafından geliştirilen, 2022'de serinin önemli parçası olan Infinity Ward, orijinal 2007 oyununun yeniden başlangıcı olan 2019'daki Modern Warfare'in devamında görev alıyor. Buna ek olarak, Warzone 2 de onunla birlikte piyasaya çıkıyor.

Detaylar: Activision bombayı patlattı: İki Call of Duty oyunu yolda!

Beklentileri alalım :)
Yani yine Warzone'u indirdiğimizde farklı bir oyunu da mı indirecek?