Active Security Monitor

Bu konuyu okuyanlar

speedfreak

Asistan
Active Security Monitor, bilgisayarınızın ne kadar güvende olduğunu gösteriyor ve bilgisayarınıza 100 üzerinden puan veriyor.

AOL Active Security Monitor, bilgisayarınızdaki güvenlik açıkları konusunda tavsiyelerde de bulunuyor. Ve bu program sayesinde sisteminizde bulunan antivirus, firewall(güvenlik duvarı), anti-spyware yazılımlarının sizi ne kadar koruduğunu öğrenebilir, ayrıca kablosuz bağlantı güvenliği, işletim sistemi, tarayıcınız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Benim yaptığım testte güvenliğim %97 çıktı ;). Sizinkisi ne kadar?

http://premiumservices.aol.com/asm_download/

speedfreak

Asistan
Movy dedi ki:
be bu programı 2kez kullandım tavsiye etmem kötü bir şey faydasını göremedim bunu kurduktan 5 gün sonra pc çöktü :'(
Ben yaklaşık 2 aydır kullanıyorum hiç bir zararını görmedim 8)

speedfreak

Asistan
Acith dedi ki:
Bana biraz hikaye gibi geldi. Yükledim baktım. İlla browser olarak ie'ye bakıyor ve illa üst veriyonu istiyor. Back up programı istiyor. Bütün updatelerin tam yapılması gerektiğini söylüyor. Bazı antispyware'leri görmüyor bile. Windows optimize programının yüklü olmasını istiyor falan filan. Ama burada da bişey var fark ettiyseniz. Bunların hepsi bilgisayarınızı korumak için değil. Windows'u kormak için gibi duruyor :D
Okuduğum yazıda göre testlerde doğru sonuç verdiği yazıyo. ???
Ama herşeye inanmamak lazım dimi? :D

@ly

Öğrenci
ben de baktım ad-aware kurulu olmasına rammen spyware poor galiba bazı programları tanımıyo

muratcanberber

Profesör
bütün güncellemeler tamam nod32 ye 57 verdi ama torrent falan açık ondandır .

Şimdi kav kuruyorum bakalım kaç verecek

blackwhite

Asistan
Denizhan Dakılır dedi ki:
be bu programı 2kez kullandım tavsiye etmem kötü bir şey faydasını göremedim bunu kurduktan 5 gün sonra pc çöktü :'(
PC eger aninda cokseydi programi suclayabiliridn ama 5 gun sonra coktugune gore sebebi buyuk ihtimal baska birseydir....

SDN Son Haberler

Son mesajlar