Açtığımız konuları istediğimiz zaman silebilsek daha güzel olmaz mı?

Bu konuyu okuyanlar

drocco

Profesör
Reaksiyon puanı
991
Soru sormak için konu açıyoruz mesela daha sonra o konu silebilmemiz gerek. Düşünce özgürlüğü bunu gerektirir.

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Konu da önemli birşey varsa örneğin küfür ettin hakaret var sileceksin adminler görür ama üyeler göremez , bence iyi olmaz :)

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Bence de kişinin kendi açtığı konuyu silebilme hakkı getirilmesi iyi olur. Birçok sosyal ağda bu var.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Daha once bunla ilgili sorunlar yasandi adam soru soruyor cevap gelince sorusunu siliyor gidiyor soru ve sorunlardan daha sonraki tum uyelerin faydalanabilmesi acisindan konuda sikinti yoksa silinmemesi gerekir o yuzden sadece yönetici lerde yetki var

Metin_Aslantürk

Müdavim
Reaksiyon puanı
660
Konu açan kişi normalde Aynı Zamanda Konu Yöneticisi olması ve açtığı konuyu silme yetkisi olması lazım değil mi Konu sahibi Konu yöneticisi olup küfürli ve hakaret içeren kelime cümle sözcük ve metaryelleri silmesi mantıklı değilmidir...yani Konu Sahibi kısmen Konu yöneticisi olup küfürlü yorumlarıda silme yetkisi olabilir...Yani Konu sahibinin de bir yetkisi olabilir...Konu sahibi Konu açan tamamen yetkisiz eleman pozisyonunda olmamalıdır....

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Raporla butonu bunlar için var.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Zaten 15 dk duzwnleme yetkisi var uyelerin hatali ise bu sure zarfinda duzenleyebilir. Suresi gecti fark etti ise yoneticilerden konuyu duzenleyebilmek icin duzenlemeyi acmayi isteyebilir. Zaten bunu smod lar yapabiliyor ve genel olarak acik smod hep var

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Zaten 15 dk duzwnleme yetkisi var uyelerin hatali ise bu sure zarfinda duzenleyebilir. Suresi gecti fark etti ise yoneticilerden konuyu duzenleyebilmek icin duzenlemeyi acmayi isteyebilir. Zaten bunu smod lar yapabiliyor ve genel olarak acik smod hep var
Evet, yöneticilerin bu konuda hakkını yememek lazım. Yardımcı oluyorlar.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Konu açan kişi normalde Aynı Zamanda Konu Yöneticisi olması ve açtığı konuyu silme yetkisi olması lazım değil mi Konu sahibi Konu yöneticisi olup küfürli ve hakaret içeren kelime cümle sözcük ve metaryelleri silmesi mantıklı değilmidir...yani Konu Sahibi kısmen Konu yöneticisi olup küfürlü yorumlarıda silme yetkisi olabilir...Yani Konu sahibinin de bir yetkisi olabilir...Konu sahibi Konu açan tamamen yetkisiz eleman pozisyonunda olmamalıdır....

Dışarıda suçlu olduğunu düşündüğümüz kişilere de kendi adaletimizi dağıtalım o zaman ? :D
Görmüş olduğunuz sorunları raporladığınız da direkt olarak müdahale ediyoruz zaten.

Herkes açtığı konuyu istediği gibi silebilse yada konusuna yapılan yorumlara müdahale edebilse herkes kendi atını koşturmaya başlar.

Metin_Aslantürk

Müdavim
Reaksiyon puanı
660
Kendimi Fenerbahçeden Sürekli 4 ve 5 yiyen Galatasaraylı kaleci Hayrettin gibi hissediyorum...yada meşhur ofsayt osman filmindeki o meşhur sahne canlandı..gene mi GOOOOOLLL değil bu damı Gooool değil... :D :D:D

Son düzenleme:

drocco

Profesör
Reaksiyon puanı
991
Bir sürü gereksiz açmış olduğum soru konu var raporluyorum silinmesi için silinmiyor. Ben sadece öneride bulundum gerisi size kalmış. Benlik bişey yok sitede benim değil forumda benim değil. Benim amacım gereksiz konularla sitenin dolmasındansa daha kaliteli konuların sitede kalması.