Açlık Oyunları 2 : Ateşi Yakalamak - 2013

Darknes$

Rektör
Onursal Üye
Açlık Oyunları 2 : Ateşi YakalamakAçlık Oyunları devam filmidir. 22 Kasım 2013 vizyon tarihi.

http://www.imdb.com/title/tt1951264/


 

tatar59

Asistan
okadar parayı boşuna harcamışlar bence flime ciddi bir bütçesi var belli araştırmadım ama o paraya daha guzel flimler cıkabilirdi ortaya. Ya kurguda yada seneryoda bi yerde bi eksiklik var flimde :) çok kötü değil ama bazı yerleri çok slow geçiyo. 2 yi de izlerim ama bakalım o nasıl olcak :)
 

DarKeN

Profesör
+1.
Çok bahsettiler internete düştüğünde izledim.Hiç beğenmedim.Güzel değildi,arkadaşın dediği gibi gereksiz de denebilir.
Arkadaşım insan psikolojisi nasıldır bilirsin. İnsanlar koyun gibidirler birisi bir şeyi beğenir sonra o şeyi birkaç kişi daha beğenir diğerleri de hmm bunlar beğendiğine göre demek ki güzel ben de beğenmeliyim der gerçekte bunu diğerlerinden duyup da beğenen şahıs kendine sorar bazen allah allah insanlar bunu ne bu kadar çok beğenmiş ama bence çok saçma der ama dışarıda arkadaşı ayy ne güzel film dimi der o da evet haklısın mükemmel ötesi bir şeymiş dersin böylece sen de beğendirilmiş olursun neyse bunu bilinçaltından yaparlar veya üstünden de yapabilirler kişilere bağlı sonra bir bakmışsın gerçekte beş para etmez hiçbir niteliği olmayan şeyler bir anda dünyada çok popüler olmuş. Bkz. Twilight, the hunger games, harry potter, Fifty shades of grey, ajdar daha çeşitli örnekler gösterilebilir. İnsanların bunları kitleler halinde beğenmesinin sebebi alanlarında kaliteli olmaları değil sürü psikolojisidir. Maalesef insanların birbirinden etkilenme, birbirilerini kıskandırmaya çalışma sendromunun tıpta çaresi henüz yok.
Bir de bunların tam tersleri vardır yani bu bireyler birilerinin beğendiği şeyi beğense bile dikkat çekebilmek amacıyla ben bunu beğenmiyorum abicim herkes beğenmiş ama bu ne be der insanlar vya arkadaş grubu arasında bu kişiler sıyrılır ve dikkati kendilerinde toplamış olurlar. Görev tamamlanmıştır, insanların dikkati çekilmiştir. Onlara göre zaten önemli olan da budur film vs. ler sadece birer objedir. Kimse gerçekten objeleri derinlemesine inceleyerek fikirlerini söylemeyecektir zaten.
 

Ozgurky

Profesör
İlk film benim hoşuma gitmişti. Bu kadar çok beğenmeyeni görünce şaşırdım, bir daha mı izlesem sorgulayarak? :)
 

YellowRed

Rektör
ilk film yarısına kadar çok durağan ilerliyordu. ortasından sonra güzelleşiyordu. buna rağmen eşe dosta tavsiye edeceğim veya arşivleyeceğim bir film değildi. bakalım devam filmi nasıl olacak?
 

tambjk

Profesör
Çok büyük beklentim vardı 1. filmden ama hayal kırıklığına uğradım hikaye güzel ama yönetmen mundar etmiş güzelim hikayeyi.
 
Üst