Acith ve Chimera Küstümü

Bu konuyu okuyanlar

Efe Zoroğlu

Profesör
Ağabeyler Ben Chimera ve Acith iÖzledim.Çok iyi Ağabeylerdi.İnsanlıktan nasibini Almış birileri yani.Down Gibi. Allaha şükür o Aramızda
Nerelerdeler bu konu hakkında birileri birşey biliyorsa açıklasın. :(

Efe Zoroğlu

Profesör
Ne biçim SDN lisiniz.Herkes Kendi Havasında.Bu konu niye benden önce başkalarının aklına gelmiyor.Niye ben açıyorum.Hadi Bekliyoruz.Böyle mi Forum Bu mu Arkadaşlık. >:(

Downsat

Profesör
Gelememesinin geçerli bir sebebi vardır mutlaka. Biraz daha bekleyelim. Nerede olduğundan haberim yok. Troy'da varsa cep telefonu durumu öğrenebilir. ;)

doctor

Asistan
ne diyelim bilmiyoruz ki.. tanımıyorum yani onları ama tanışmak isterim tabi..
bu arada hala takibindeyim wolf.. :)

ortam hazır yani anlayacan, bir tek şarkılar eksik.. :)
dünkü gibi..

chimera

Dekan
Emektar
:) Artık burdayım bir kaç günlüğüne tatile çıkmıştım ;) hava değişikliği hesabı :) Eeee bir söz vardır tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanı diye benimki de o hesap dükkana geri döndüm :D Valla burayı özlemişim. Tatile çıkacağımı tory' a bildirmiştim zaten. Yani ters bir durum yok arkadaşlar artık burdayım 8)

Efe Zoroğlu

Profesör
chimera dedi ki:
:) Artık burdayım bir kaç günlüğüne tatile çıkmıştım ;) hava değişikliği hesabı :) Eeee bir söz vardır tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanı diye benimki de o hesap dükkana geri döndüm :D Valla burayı özlemişim. Tatile çıkacağımı tory' a bildirmiştim zaten. Yani ters bir durum yok arkadaşlar artık burdayım 8)

Aaaaa Chimera hoşgeldin.Yaşasın.Tatil nasıl geçti anlat bakalım.Bu kadar tesadüf olmaz.Çok sevindim

chimera

Dekan
Emektar
Wolf-sdn dedi ki:
chimera dedi ki:

Aaaaa Chimera hoşgeldin.Yaşasın.Tatil nasıl geçti anlat bakalım.Bu kadar tesadüf olmaz.Çok sevindim

Hoşbulduk wolf-sdn ;) tatil güzel geçti hatta tadı damağımda kaldı diyebilirim ::) :D

SDN Son Haberler

Son mesajlar