Acer 5750g 3led sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Gkzkn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merabalar kolay gelsin acer 5750g laptopum var sarj isigi power isigi ve acma kapama dugmesinde ki isik 3 u ayni anda yanip sonuyor laptop sarj edilmiyo bu sorun 3 sa sonrada olabiliyo 5 dk sonrada bataryayi cikarip actigimdada ayni sekilde bi anda kapaniyo bu sorunu bilen yada daha once karsilasmis kisiler bana yardim ederse cok sevinirim.

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Bu acerin kullandigi anakartlarda kronik bir sorun. Bizzat kullandigim 5742g modelinde ayni sorun vardi. İslemcinin hemen bitisigindeki smd kapasitorden yapiyormus. Degistirince bir daha yapmadi. Ama senin sorunun sarj aletindende olabilir denemen lazim. Kolay gelsin.

Gkzkn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Laptop tamirine verdim anakartta sorun dedi ve bi makina var dedi onunla test etmek lazim dedi 200 lira ucreti var dedi adam daha arizasi ne bulmadan boyle bi ucret soyledi bende aldim laptopu sagol dedm ciktim ne kadar bi ucret odedin soyleyebilirmisin?

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Laptop tamirine verdim anakartta sorun dedi ve bi makina var dedi onunla test etmek lazim dedi 200 lira ucreti var dedi adam daha arizasi ne bulmadan boyle bi ucret soyledi bende aldim laptopu sagol dedm ciktim ne kadar bi ucret odedin soyleyebilirmisin?

Para ödememe gerek yok, zaten teknik servis çalışanıyım. Bu gibi arızaları 100 ila 150 TL arası hallediyorum.