Ablama küfür edince öldürdüm!

Erdem-FB

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
28
Eskişehir'de 3 gün önce 19 yerinden bıçaklanarak öldürülmüş halde tarlada bulunan lise öğrencisi 15 yaşındaki Taha Burak Ünsal'ın katil zanlısı yakalandı. Zanlının Ünal ile aynı mahallede oturan lise öğrencisi 16 yaşındaki F.E. olduğu tespit edildi. F.E., Ünsal'ı ablasına küfür ettiği için öldürdüğünü söyledi.

Odunpazarı ilçesi 71 Evler Mahallesi'ndeki bir tarlada 15 Mayıs'ta önce vatandaşlar tarafından bulunan erkek cesedinin Türk Telekom Lisesi birinci sınıf öğrencisi Taha Burak Ünsal'a (15) ait olduğunu belirlenmişti. 19 yerinden bıçaklanarak öldürüldüğü tespit edilen Ünsal'ın katil zanlısını yakalamak için Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Cinayet Bürosu ekipleri çalışma başlattı. Ekipler, 3 gün boyunca olay bölgesine yakın çevredeki 14 kamera kaydını tek tek inceledi. Öldürülen çocuğun ailesiyle de görüşen polis, gencin okul ve mahalle arkadaşlarıyla tek tek görüştü. Polis 3 gün süren araştırmalar sonucu, şüpheli olarak Ünsal'ın mahalleden arkadaşı olan lise öğrencisi 16 yaşındaki F.E.'ye ulaştı.

F.E.'nin cumhuriyet savcısı gözetiminde yapılan sorgusunda, cinayeti itiraf ettiği ve 6 aydır Ünsal ile aralarında ablasına küfür ettiği için husumet bulunduğunu belirterek, "Olay günü konuşmak için tarlaya çağırdım. Aynı konu yüzünden çıkan kavga sonucu kelebek tabir edilen bıçakla öldürdüm" dediği öğrenildi. Öldürülen ve katil zanlısı gencin ortak arkadaşı olan 16 yaşındaki A.M.E. de olayı doğrulayarak, tarlada konuştukları sırada F.E.'nin belindeki bıçağı çıkararak Ünsal'ı öldürdüğünü söyledi.

Zanlı F.E., Emniyet Müdürlüğü Çocuk Polisi Şubesi'nde alınan ifadesinin ardından "adam öldürmek" suçundan adliyeye sevk edildi. Polisin zanlıyı adilyeye getirişi sırasında F.E.'nin annesi ve ablaları uzaktan göz yaşları ile izlediler.

Kaynak

Neutral

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
179
Fotoğraf başka olaya ait tarlada cinayet işleniyor ve daha çok küçükler, temsili kaldır bence.

Şimdi o çocuk bir kaç yıl sonra nasıl pişman olacağını biliyor musunuz ? 25 yıldan başlayacak tahrik olduğu için ömür boyu almayacak. Üçte ikisini yatacak gittii gençliğiyle ilgili tüm hayalleri.

vladislav

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Simdi bunun adına namus meselesimi deniyor ? hiç gülüceğim yoktu.

ReDo

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Ya adam gibi uyar ya da Ağzını burnunu kır bari öldürmek niye ? Yazık giden gençliğe.

Erdem-FB

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
28
Başka şeyler olsa napcaktı kim bilir.

M.Şamil CAN

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Bende küfür konusunda çok hassasim yani aynı şey bana yapılsa öldürmek değil ama kötü doverim. Bana küfür etse takmam ama yakınlarıma küfür ettirmem.

Neutral

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
179
küfür edenin hic mi sucu yok?

Sırf küfür etti diye hayatının sonlanacağı kadar yok kardeşim.

Bende küfür konusunda çok hassasim yani aynı şey bana yapılsa öldürmek değil ama kötü doverim. Bana küfür etse takmam ama yakınlarıma küfür ettirmem.

Onlarda bu tahriği bekliyor zaten olay çıksın birileri yaralansın ölsün. Sen küfür etti diye ağız burun daldın diye onlarca kişi sana ve yakınlarına zarar verir ve senin yanlış bir hareket ettiğini ifade ederler. Bence ilk önce konuşmak hemen yola gelinir zaten.