A95x F3 Android Tv Box Bluetooth Sorunu!!! Cihaza Yeniden Bluetooth İşlevi Katacak Dongle Tarzı Bir Cihaz Var mıdır?

Bu konuyu okuyanlar

Daywalkerr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
A95x F3 Android Tv Boxın Bluetooth ve yazılım sorunu var. Bu cihaza yeniden bluetooth özelliği katacak harici dongle tarzı bir cihaz var mıdır?

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Harici dongle var ama eğer Board usblerinde Problem varsa yine çalışmayacaktır.

Daywalkerr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Harici dongle var ama eğer Board usblerinde Problem varsa yine çalışmayacaktır.

Hocam USBler biraz ısınsada sağlam lakin o dediğiniz harici dongleler için bazı satıcılar tvbox'ta çalışmaz, dedi.Ondan tereddütteyim

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Android telefonda otg to USB arayüzü ile bt çalışıyor bunu biliyorum, TV Box ta neden çalışmasın?

Daywalkerr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Android telefonda otg to USB arayüzü ile bt çalışıyor bunu biliyorum, TV Box ta neden çalışmasın?

Hocam misal kablosuz mouse aparatını takarak fareyi kullanabiliyorum lakin benim demek istediğim cihaza aparat takarak cihaza bluetooth özelliği kazandırma. Böylelikle tvboxa aksesuar aparatı takmadan bluetooth ile bağlanabilirim, özellikle bluetooth gamepadleri bağlamak istemekteyim.
Forumlardan bir arkadaş şunu kendi tvboxına taktı malesef işe yaramadı.

TP-Link UB400 Bluetooth 4.0 Mini USB Adaptör

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Hocam misal kablosuz mouse aparatını takarak fareyi kullanabiliyorum lakin benim demek istediğim cihaza aparat takarak cihaza bluetooth özelliği kazandırma. Böylelikle tvboxa aksesuar aparatı takmadan bluetooth ile bağlanabilirim, özellikle bluetooth gamepadleri bağlamak istemekteyim.
Forumlardan bir arkadaş şunu kendi tvboxına taktı malesef işe yaramadı.

TP-Link UB400 Bluetooth 4.0 Mini USB Adaptör
Haklısın ama ne yazık ki denemeden de ne yazıp çizsek boş, almanyada bazı elektronik eşyalar kiralanabiliyor, keşke Türkiye dede olsa) =
Farklı ürünleride incele