A52

Omergulsani

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Arkadaşlar a52de esneme sorunu hepsinde oluyormu ben alırsam benimiindede olurmu olursa değişim yaparlarmı sizce yoksa farklı bi telfon modelini düsüneceğim

Mikail_Ebrinç

Profesör
Reaksiyon puanı
2,700
Arkadaşlar a52de esneme sorunu hepsinde oluyormu ben alırsam benimiindede olurmu olursa değişim yaparlarmı sizce yoksa farklı bi telfon modelini düsüneceğim
Teknoloji şans işi başkasında olan sende olmaz olursa da teknik servise git orda tüm yasal haklarını bildiğini falan söyle çünkü yetkililer genelde pek bakmıyorlar (en azından izlediğim videolarda onlarda yazılımsal sorun oluyor gerçi) a52 onun dışında üzmez çok iyi teledondur telefonu tavsiyem samsung mağazasından gidip alın orda bakın kontrol edin öyle alın başka model bakmanıza gerek yok

umit4421

Profesör
Reaksiyon puanı
1,114
Amazondan almanı öneririm. Samsung' un mağazasından alınca 14 gün içinde bir sorun çıkınca iade sıkıntı oluyor.

umit4421

Profesör
Reaksiyon puanı
1,114
Kanka amozonda biraz geç getirebilir telefonu bilmiyorum o gün gelsin öyle yaparız bişeyler
1 günde geliyor ve 1 ay iade sürecin oluyor kutudan esneme sorunlu çıkarsa iade edersin. Amazon kargo konusunda en hızlısı ve en iyisi prime üyelik sayesinde akşam 9 da bile sipariş versem diğer gün öğlen kargom geliyor.