A5 2016 vs Lg G4

Bu konuyu okuyanlar

samet131

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Selam beyler ben bu iki telefon arasında kaldım ben ekran kaliteli olsun istiyorum böyle dışarda ekranın görünmesini istiyorum aşırı ısınma olmasın batarya iyi gitsin hangisini önerirsiniz

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Selam beyler ben bu iki telefon arasında kaldım ben ekran kaliteli olsun istiyorum böyle dışarda ekranın görünmesini istiyorum aşırı ısınma olmasın batarya iyi gitsin hangisini önerirsiniz

Merhaba,

Ekrani , kamerasi, islemci performansi digerine gore daha guclu ve daha iyi oldugu icin lg g4 daha iyi.

Samsung a5 2016 modelinin de kasa malzeme kalitesi, kismen batarya suresi daha iyi.

Bu noktalarda tercih sizin. Ben olsam tek eksi yonu bataryasi oldugu icin, diger konularda daha basarili oldugu icin lg g4 alirdim. Lg g4'un pil sorununu yollarda bitmesin diye 20-30 liralik kucuk bir power bank ile cozerdim performanstan, ekrandan, kameradan avantajimi korurdum. Sarj adaptoru ile sarj ederkende hizli sarj 2.0 oldugu icin ve kendi kuti icinden cikan hizli sarj adaptoru ile %0'dan %60'a 40 dakikada doluyor. Yani kisa surede guzel seviyelere ulasiyor. Tavsiyem g4 yonundedir.

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
lg g4 ekranı güzel ama ısınıyor
a5 de batarya bence daha iyi ekranı 2k değil ama dışarıda da görünür

bence nit değerlerine bakın tasarımı hoşunuza gideni alın

Son mesajlar