A4 Tech Model G9 500F

Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3
merhabalar mausun 2x tuşuna bastığımda
önce çalıştır ikonu açılıyor bende ingilizce olduğu için run diye çıkıyor bir kaç saçma harf oluşuyor ve daha sonra i google choremede bu sayfa açılıyor

bu konuda yardımcı olabilecek herhangi bir kimse varmı?
11774763.jpg

Root-Sistemci

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Dostum Sen kendini Aşmıssın,x2 tuşuyla bu kadar şey yapan ilk defa gördüm.saçma sapan bir hata bu x2 tuşunu eğer tarayıcıya yönlendirmişsen onuda yapmak biraz enteresan chrome klasik hatalarından biri arama yapınca bazen bu tür hataları verir varsayılan taryıcını internet explorer veya mozilla yap aynı hatayı veriyor mu... resmini çek at

Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Dostum Sen kendini Aşmıssın,x2 tuşuyla bu kadar şey yapan ilk defa gördüm.saçma sapan bir hata bu x2 tuşunu eğer tarayıcıya yönlendirmişsen onuda yapmak biraz enteresan chrome klasik hatalarından biri arama yapınca bazen bu tür hataları verir varsayılan taryıcını internet explorer veya mozilla yap aynı hatayı veriyor mu... resmini çek at
bahsettiğiniz üzre bende anlamış değilim :D ama gercekten kendimi aşmış vaziyetteyim bilgisayar mühendisi bir kişi vardı yurtta 34 yaşında anlam veremedi :D
buda internet exploreri yaptıktan sonra ki hata modeli :D
Resim ufak ise burdanda bakabilirsiniz
http://img138.imageshack.us/img138/7034/64660676.jpg
64660676.jpg

Root-Sistemci

Asistan
Reaksiyon puanı
2
başlat ayarlar program ekle kaldıra git orda wdowlander diye bir download programı var onu kaldır. onunla ilişkilendirmişsin.sorun düzelir.

Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3
başlat ayarlar program ekle kaldıra git orda wdowlander diye bir download programı var onu kaldır. onunla ilişkilendirmişsin.sorun düzelir.
hocam gene aynı hatayı veriyor v downloaderi kaldırdım sadece internet explorer acılıyor ve bi üstteki resim aynen geliyor :D

Root-Sistemci

Asistan
Reaksiyon puanı
2
team viewer kur özelden id pas at ben bağlanayım düzelteyim.yapabileceğim ancak bu, kusura bakma