a101e gelen pirhana klavye mouse alınır mı

Berkecix

Asistan
Reaksiyon puanı
90
70 liram var klavye ve mouse lazım bunlar alınır mı

xWhozz

Doçent
Reaksiyon puanı
346
klavyesini 30 tl ye almıştım 2 sene oldu günde 6 saat pc oynuyorum ve hala bozulmadı biraz da şans olduğı için heralde üstüne dökülmeyen şey kalmadı kahve bile döküldü hala çalışıyor sadece led ısıklarının biraz gücü düştü 2 sene oldu o da normal yani.

Berkecix

Asistan
Reaksiyon puanı
90
klavyesini 30 tl ye almıştım 2 sene oldu günde 6 saat pc oynuyorum ve hala bozulmadı biraz da şans olduğı için heralde üstüne dökülmeyen şey kalmadı kahve bile döküldü hala çalışıyor sadece led ısıklarının biraz gücü düştü 2 sene oldu o da normal yani.
peki ya basmayan tuşu varmı hocam yada silinnen tuşu

xWhozz

Doçent
Reaksiyon puanı
346
peki ya basmayan tuşu varmı hocam yada silinnen tuşu
x tuşuna çok fazla yağlı bastıgım işin x harfinin ortası kare gibi başka da diğer tuşları biraz silindi 2 senede hatta 3 senede 25 tl lik klavyenin 3 4 tusunun az bile olsa silinmesi çok normal dostum.

Zxcvbm

Asistan
Reaksiyon puanı
140
Alınmaz, sadece marka ekliyorlar, her hangi bir çin alışveriş sitelerine bakarsanız en ucuz ürünlerden olduğunu görmüş olursunuz. A101’de koşulsuz iade var, bir sorun ile karşılaşsanız direkt değiştirirler o yönü güzel ama aldığınız üründen idare edecek performans bile beklemeyin derim çünkü bu firmanın alt isimlerde ürünleride var aprilla, kiwi ürünleri gibi

akilli55

Asistan
Reaksiyon puanı
41
bende kullanıyorum. fiyatına göre kalitesi normal bence. sıkıntı yok. sadece yazıları silindi klavyeden oyun oynarken belli w.a.s.d tuşlarının.

arisvs2000

Asistan
Reaksiyon puanı
54
ben yaklaşık 1 yıl önce almıştım hala kullanıyorum bi sıkıntısı yok ama mouse arada sol tıkı algılamıyor oda ben oyun oynarken sinirlenip masaya vurduğumdan dolayıdır :) diye düşünüyorum bütçeniz az olduğu için almanız en iyisi derim iyi forumlar