90 günde Sayısal 50 bin

Bu konuyu okuyanlar

notimpossible

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Kolay gelsin gençler , 3 ayda düzenli ve bu zaman kadar yapılmamış bir çalışma sergilicem , durumumu forumda düzenli olarak güncellicem. Mezunum geçen sene 500 bin sıralama yaptım mf de bu sene şimdiden itibaren 50 bine çekmeyi düşünüyorum ve taü mekatronik mühendisliği istiyorum . Evet genelde son 3 ayda böyle öğrenciler çıkıyor hiç çalışmamış bir şekilde 3 ayda günde 10 saat çalışarak şunu bunu yapıcam diye . Fakat benim ne kadar ciddi oldugumu 1 ay sonraki durum güncelememde anlıcaksınız şu an tyt 50 ayt 15 netlerim . Ayt mat dan trigonometri
limit
türev
integral
parabol
perm komb olasılık
( konuları daha başlanmamış bile )

geometri netime gelirsek 0 arkadaşlar hiç geometri çözmüyorum 2 ayda geometri halledicem 2 yıl boyunca her gün geometri çözen arkadaşlar biraz benden nefret edicek ama bunun mümkün oldugunu düşünüyorum

ayt fizike gelirsek kalan konuları değil sadece biten konuları söyliyeceğim o da tork ve denge , kütle merkezi ve adam akıllı bitmemiş

ayt kimya da sadece modern atom teroisi bitti

ayt biyolojide hiçbir konu bitmedi arkadaşlar

3 ay kala bütün ayt konularını baştan sona bitirip üstüne deneme atıcak zamanda bırakıcam kendime bütün planlarımı yaptım 1 hafta önce dershaneden ayrıldım . Bu evet imkansız gelicek çoğuna veya herkes gibi görücekler beni son 3 ayda böyle başlık acıp 1 aya kaybolan insan türünden . Fakat kendime inanıyorum bu zamana kadar 3 ayda 0 dan 50 bin yapan insan bu yks aleminde daha görülmemiştir , hepsi belirli bir yerlerden başladı . Ben 0 dan başlayıp bunun imkanlı oldugunu size kanıtlıcam benimle birlikte çalışıcak arkadaşlarada başarılarımı diliyorum . Planım şöyle

İLK 10 GÜN GÜNDE ORTALAMA 10 SAAT ÇALIŞMA SERGİLİCEM

AYT BİYOLOJİDEN PARAFI AYT MAT DAN BENİM HOCAMI AYT KİMYADAN PALMEYİ AYT FİZİKTEN 40 SEANS VE 345 İ BİTİRİCEM 90 GÜNLÜK SÜREÇTE

İleriki zamanlarda çalışma saatimi zihnimin ve algılarımın kaldırmayacagı bir biçimde arttırıcam . Sınırları baya bi zorlucam . Bu yapıcagım deneye google daha rastlıyamadım . Bir insanın algısı kaç saat ve kaç gün sert çalışma kaldırabilir bunu bizzat kendi üstümde 90 gün deniyeceğim...

Diğer insanların 2.5 katı kadar günlük çalışmayı düşünüyorum , 3 ay ı 7, 8 ay'a çekmek için

İnsanlar son 5 ayda yks yi kazanmayı planlayanlar için imkansız hiç uyumaman lazım millet yazdan beri çalışıyor sen ne yaptında 5 ayda kazanıcaksın gibi yorumlar yaptılar , ben 3 aya çektim , bu başlıgı görünce ne kadar linç yiyeceğimi tahmin edebiliyorum . Fakat bir imkansızı size kanıtlıyarak başaracağıma inanıyorum.

Her yeni bi gelişme oldugunda bunu sizle paylaşıcam şimdilik bu kadar hayırlı çalışmalar ...

Son düzenleme:

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
Geometri hakkında bu kadar özgüvenli olman dikkat çekici. Geometri kısa zamanda halledilecek bir ders değildir. Çalışmanın karşılığını alacağın en zor derstir. 3 ay yeterli olmaz. Bir matematik geometri öğretmeni olarak başarılar diliyorum.

differentturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,059
Kolay gelsin gençler , 3 ayda düzenli ve bu zaman kadar yapılmamış bir çalışma sergilicem , durumumu forumda düzenli olarak güncellicem. Mezunum geçen sene 500 bin sıralama yaptım mf de bu sene şimdiden itibaren 50 bine çekmeyi düşünüyorum ve taü mekatronik mühendisliği istiyorum . Evet genelde son 3 ayda böyle öğrenciler çıkıyor hiç çalışmamış bir şekilde 3 ayda günde 10 saat çalışarak şunu bunu yapıcam diye . Fakat benim ne kadar ciddi oldugumu 1 ay sonraki durum güncelememde anlıcaksınız şu an tyt 50 ayt 15 netlerim . Ayt mat dan trigonometri
limit
türev
integral
parabol
perm komb olasılık

geometri netime gelirsek 0 arkadaşlar hiç geometri çözmüyorum 2 ayda geometri halledicem 2 yıl boyunca her gün geometri çözen arkadaşlar biraz benden nefret edicek ama bunun mümkün oldugunu düşünüyorum

ayt fizike gelirsek kalan konuları değil sadece biten konuları söyliyeceğim o da tork ve denge , kütle merkezi ve adam akıllı bitmemiş

3 ay kala bütün ayt konularını baştan sona bitirip üstüne deneme atıcak zamanda bırakıcam kendime bütün planlarımı yaptım 1 hafta önce dershaneden ayrıldım . Bu evet imkansız gelicek çoğuna veya herkes gibi görücekler beni son 3 ayda böyle başlık acıp 1 aya kaybolan insan türünden . Fakat kendime inanıyorum bu zamana kadar 3 ayda 0 dan 50 bin yapan insan bu yks aleminde daha görülmemiştir , hepsi belirli bir yerlerden başladı . Ben 0 dan başlayıp bunun imkanlı oldugunu size kanıtlıcam benimle birlikte çalışıcak arkadaşlarada başarılarımı diliyorum . Planım şöyle

AYT BİYOLOJİDEN PARAFI AYT MAT DAN BENİM HOCAMI AYT KİMYADAN PALMEYİ AYT FİZİKTEN 40 SEANS VE 345 İ BİTİRİCEM 90 GÜNLÜK SÜREÇTE

İleriki zamanlarda çalışma saatimi vücudumun kaldırmayacagı bir biçimde arttırıcam . Sınırları baya bi zorlucam . Bu yapıcagım deneye google daha rastlıyamadım . Bir insanın vücudu kaç saat ve kaç gün çalışma kaldırabilir bunu bizzat kendi üstümde 90 gün deniyeceğim...

Diğer insanların 2.5 katı kadar günlük çalışmayı düşünüyorum , 3 ay ı 7, 8 ay'a çekmek için

Her yeni bi gelişme oldugunda bunu sizle paylaşıcam şimdilik bu kadar hayırlı çalışmalar ...
Size bu kitabı okumanızı öneririm. Önemli olan pürdikkat çalışmak. Sonuçta "Çalışma miktarı" = “harcanan zaman” x “dikkat yoğunluğu”. Vücudunuzun değil, beyninizin sınırlarını zorlayarak çalışın. İyi çalışmalar :)

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Limit, turev, integral kolay bence. Ben sinavda tum Turev, Limit ve Integral sorularini dogru cozdum diye hatirliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Size bu kitabı okumanızı öneririm. Önemli olan pürdikkat çalışmak. Sonuçta "Çalışma miktarı" = “harcanan zaman” x “dikkat yoğunluğu”. Vücudunuzun değil, beyninizin sınırlarını zorlayarak çalışın. İyi çalışmalar :)
Cok calismak onemli degil. Onemli olan, dusuncelerinin bile, yapacagin is dogrultusunda hareket etmesidir.

notimpossible

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Evet hatamın farkında vardım orayı düzenledim , önerdiğiniz kitabı pdf sini bulursam okumaya çalışacağım , çalışma miktarını düzenli bir şekilde arttıracağım bir anda 15 saat gibi abartı sayılara
başlamak ilk günden beni bu işten soğutur . 10 saate alışmam için kendime 10 gün ayırdım geriye kalan günlerde ne yapıcağım hakkında benim dahi bir fikrim yok . Sınav sonunda bir ihtimal başarısız oldum diyelim o zaman kendime diyeceğim tek cümle şu olucak, '' En azından denedim'' .

ŞUNUDA EKLİYEYİM
Evet çok çalışmak önemli değildir verimli çalışmak önemlidir . Fakat bunu başarabilmem için benim ikisinede ihtiyacım olucak bunun için kendi çapımda verimsiz olucagım zamanlarda taktikler ürettim . Duvara toslayarak labirentin sonunu bulacağımı umuyorum .

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,248
limit
türev
integral
parabol
perm komb olasılık

İleriki zamanlarda çalışma saatimi zihnimin ve algılarımın kaldırmayacagı bir biçimde arttırıcam . Sınırları baya bi zorlucam . Bu yapıcagım deneye google daha rastlıyamadım . Bir insanın algısı kaç saat ve kaç gün sert çalışma kaldırabilir bunu bizzat kendi üstümde 90 gün deniyeceğim...

İnsanlar son 5 ayda yks yi kazanmayı planlayanlar için imkansız hiç uyumaman lazım millet yazdan beri çalışıyor sen ne yaptında 5 ayda kazanıcaksın gibi yorumlar yaptılar , ben 3 aya çektim , bu başlıgı görünce ne kadar linç yiyeceğimi tahmin edebiliyorum . Fakat bir imkansızı size kanıtlıyarak başaracağıma inanıyorum.

Kaç yaptın

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Çünkü gaza gelip yazılıyor genelde.

Hedef koyması güzel. Ama o an için çok zor dediği.

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,248

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,070
Valla mezuna kalan arkadaşlarım bile zar zor 50 bin seviyesine çektiler. Bu arkadaş da sessiz kaldığına göre muhtemelen hedefine ulaşamamış maalesef. Ha ulaştıysa da hikayesini dinlemek isterim. Gerçekçi ve kendimize uygun hedefler belirlemezsek hayal kırıklığından başka bir sonuca ulaştırmaz zaten.