800-900tl Tavsiye Lütfen

garmel.373

Asistan
Reaksiyon puanı
120
Mesela ben yeri geliyor hafta sonları evde olduğum için telefonla konuşmadığım bile oluyor onun haricinde dışarıda olduğumda ise günde taş patlasın toplamda 1 saat telefonla konuşmuşluğum var benim için SAR yüksekte olsa düşükte olsa değişiklik göstermeyecek.

Yani demek istiyorumki eğer çok telefonla konuşan biri değilseniz SAR 'a takılmayın ne isterseniz alın.

Not : Uzmanlara göre en fazla 1.00 değeri uygun görülsede uluslararası standartlarına göre en fazla 2.00 uygundur. ( Xiaomi mi4 Kafa:1.03 Vücut:1.31 )
Telefonla sürekli konuşmasakta sürekli yanımızda taşıyoruz. Seninde belirttiğin gibi Vücut:1,31 bu değer, telefonu elimizde taşırken veyahut pantolonun cebinde taşırken ki değeri bunuda göz ardı etmemek lazım.
Ayrıca SAR değeri değişkendir. Yani telefon şebekeye ulaşmakta güçlük çektikçe SAR değeri yükselir. Adamlar ölçümleri laboratuvarlarda ölçüyorlar sonuçta. Ama günlük hayatta gsm operatörleri sinyal ölçüleri her zaman tam çekmez.

Kurt Cobain

Profesör
Reaksiyon puanı
90
Telefonla sürekli konuşmasakta sürekli yanımızda taşıyoruz. Seninde belirttiğin gibi Vücut:1,31 bu değer, telefonu elimizde taşırken veyahut pantolonun cebinde taşırken ki değeri bunuda göz ardı etmemek lazım.
Ayrıca SAR değeri değişkendir. Yani telefon şebekeye ulaşmakta güçlük çektikçe SAR değeri yükselir. Adamlar ölçümleri laboratuvarlarda ölçüyorlar sonuçta. Ama günlük hayatta gsm operatörleri sinyal ölçüleri her zaman tam çekmez.
Tm

benide

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
m3 tavsiye ederim, arkadaşımda var çok memnun.

giveusfreedom

Asistan
Reaksiyon puanı
31
SAR değeri benim için önemli bir değer fakat önemsiz benim in derseniz meizu m3 note derim bende

Kurt Cobain

Profesör
Reaksiyon puanı
90
SAR değeri benim için önemli bir değer fakat önemsiz benim in derseniz meizu m3 note derim bende
Meizu m3 note 'un SAR değeri daha nekadar düşük olsunki ?
Meizu m3 note SAR :
  • SAR Değeri (Baş)0.453 W/kg (10g)
  • SAR Değeri (Vücut)0.893 W/kg (10g)
İphone' nun tüm serileri şuana kadar bildiğim kadarıyla hep 1.00 in üstündeyken onu milyonlarca insan kullanıyor , m3 note iphone nun yarısı SAR değerine sahipken nasıl yüksek oluyor ? Ayrıca övdüğün GM5+ 'ın Başta 1.68 olarak görülüyor.

hesapmakinesi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Önerileriniz için çok teşekkür ederim gm5 + aldım :)

giveusfreedom

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Meizu m3 note 'un SAR değeri daha nekadar düşük olsunki ?
Meizu m3 note SAR :
  • SAR Değeri (Baş)0.453 W/kg (10g)
  • SAR Değeri (Vücut)0.893 W/kg (10g)
İphone' nun tüm serileri şuana kadar bildiğim kadarıyla hep 1.00 in üstündeyken onu milyonlarca insan kullanıyor , m3 note iphone nun yarısı SAR değerine sahipken nasıl yüksek oluyor ? Ayrıca övdüğün GM5+ 'ın Başta 1.68 olarak görülüyor.
ben 4g ile karıştırmışım şuan kontrol ettim 1.68 miş özür dilerim hata için meizu dan bahsetmiyordun orda da xiaomi den bahsediyordum fakat meizu dan bahsediyormuş gibi durmuş

edit: Aklımda kalan SAR değeri SDN videosundan kalmış

Ekli dosyalar

• Screenshot_20161005-233437.png
    Screenshot_20161005-233437.png
    459 KB · Görüntüleme: 393
Son düzenleme: