8 Mbit internet hızım 1Mbit e Düştü (Yardım)

cosmi35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
8 Mbit Net Limitsiz internetim 1 Mbit olarak kullanılıyor yan komsum aynı paketi 8 mbit olarak kullanıyor ttnet artık iyice boşladı işleri anlaşılan bir yardım alamıyoruz müşteri hizmetlerinden işleminiz yapılacak diyip başlarından sağıyolar insanları ya doğru düzgün yapın işinizi yada söyleyin başka bir internet servisine gecelim:hammer:

Suan yakaladığım en yüksek hız

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
yan komşun o hızı alabiliyorsa kesinlikle sorun senin bağlantılarındadır.

cosmi35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yok guzel kardesım musterı hızmetlerıyle konusuyorum ogun 6-7-8 mb e kadar baglantı gelıyor ertesı gun yıne aynı kablolardansa gelsınler degıstırsınler onları her ay 60 tl fatura oduyorum bunun bir karsılıgını gormek ıstıyorum artık .

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
NetLimitsiz Tarifesi Kullanıyorsan Hızının Adil Kullanım Şartları Dolayısıyla 1 Mbit/S 'ye Düşmesi Son Derece Doğal .!

Biraz Araştırsan Soru Sormak gereğinde bile kalmazdın ama Ben Cevaplamış Olayım.!

cosmi35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
soyledıgın sey verılen kota dolarsa kullanılan hızın yarısına dusuluyor daha ayın basındayız 1 gb bıle harcamadan da adil kullanım sartı muhabbetı olmaz burda bunu ben dogal karsılayamam guzel kardesım !

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Kota Devirleri ve Yeni Kota Hesaplaması Her Ay'ın 1 ine Denk Gelen Gece Yapılır Ve daha Ayın 1'i 1.5 Saat önce oldu Yarın (Bugün) Tekrar Denemeni Tavsiye ediyorum.! Canım Kardeşim .!
Bir Yanlışınıda Düzelteyim Kullanılan Hızın Yarısına Değil Sabit Olarak 1 Mbit/S'ye Düşüyor .!
Ayrıca Buradan da Destek Alabilirsin

cosmi35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 aydır aynı problemı yasıyorum daha dun 4mbit internet hızım vardı bugun 1 mbit sinir bozucu bir olay

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
2 aydır aynı problemı yasıyorum daha dun 4mbit internet hızım vardı bugun 1 mbit sinir bozucu bir olay

Eğer Bilgin Varsa Modemden Alabildiğin Hız Değerlerine Bakabilirmisin !

Ayrıca Upstream ve DownStream Hat Zayıflaması Bilgileride Gerekli .!

cosmi35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Elektronik haberleşme bölümü ögrencisiyim büyük bir ihtimalle koblalarda bir problem olucagını dusunuyorum ttnet yetkilisi konuya cevap yazarsa sıkıntı cozulucek gıbı gorunuyor optik kablo sistemi iyi hos olucak sandık ama dahada diplere indirdi bizi

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Elektronik haberleşme bölümü ögrencisiyim büyük bir ihtimalle koblalarda bir problem olucagını dusunuyorum ttnet yetkilisi konuya cevap yazarsa sıkıntı cozulucek gıbı gorunuyor optik kablo sistemi iyi hos olucak sandık ama dahada diplere indirdi bizi

Eğer bilgin Yoksa Ben Sana Nasıl Bu Bilgilere Erişebileceğin Hakkında Yol Gösterirdim . Ve Sorunun Kablolardan mı Başka Bişeyden mi Yoksa Sendenmi Olduğuna Karar Verirdik .! Buna Göre TTNET Çağrı Merkezine Kalmadan Sorunun En Direk Çözüme Kavuşturma Konusunda Seni Yönlendirmeyi Düşünüyordum .!

Gerçi Yardımımı Kabul etmiyorsun Gibi Görünüyor .

Bol Şanslar Sana O Zaman !