7s in mi şarjı daha çok gider düz 8 in mi?

Bu konuyu okuyanlar

sudefrangipane

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar telefon alıcam ama hangisini alsam bilemedim. gün içnde telefonu aktif kullanıyorum hangisini alsam bilemedim telefondan beklediğim çok bir şey yok, sizce ne alayım?

sudefrangipane

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar telefon alıcam ama hangisini alsam bilemedim. gün içnde telefonu aktif kullanıyorum hangisini alsam bilemedim telefondan beklediğim çok bir şey yok, sizce ne alayım?
telefonun büyüklüğü küçük olsun istiyorum, şarjı da beni götürsün istitorum portre modu falan önemli değil

küheylanTR

Doçent
Reaksiyon puanı
1,065
iPhone’dan bahsediyoruz sanırım. 7s yok ama yine de sen bilirsin. Olmadığı için 8 daha uzun gider gibi.
Edit: 7 plus demek istediysen karşılaştırmaya gerek bile yok. Ciddiye alınacak bir performans farkı var. Ama 8’in de pil performansı fena değil.

Mustafa_elms

Asistan
Reaksiyon puanı
42
iPhone’dan bahsediyoruz sanırım. 7s yok ama yine de sen bilirsin. Olmadığı için 8 daha uzun gider gibi.
Edit: 7 plus demek istediysen karşılaştırmaya gerek bile yok. Ciddiye alınacak bir performans farkı var. Ama 8’in de pil performansı fena değil.
Jsndbdhfhf 7s olmadığı için 8 daha iyi gider jdjdjdndjj ??

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
apple indirim yapacaktı o indirim gelirse 8'de indirim olur 8 alın.

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
Bunların yerine s10e ye bakmanızı tavsiye ederim ama ios istiyorsanız iphone 8 alın

Son mesajlar