Öneri 70Tl oyun kolu önerisi

Bu konuyu okuyanlar

RizeliCapkin53

Asistan
Reaksiyon puanı
89
70 80 TL bütçem var 2 ay falan dayanıcak kol arıyorum önerilerinizi beklerim :)

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Hangi oyun konsoluna uygun kol aradığını da yazsaydın iyi olurdu :) Eğer usb girişli olsun dersen ucuz sıfır kol bulabilirsin ama dandiktir, iki ay bile dayanamayabilir veya oyunlardan zevk alamazsın çünkü yetersiz özellikte olur. İkinci el logitech bakmanı tavisye ederim.

RizeliCapkin53

Asistan
Reaksiyon puanı
89
Hangi oyun konsoluna uygun kol aradığını da yazsaydın iyi olurdu :) Eğer usb girişli olsun dersen ucuz sıfır kol bulabilirsin ama dandiktir, iki ay bile dayanamayabilir veya oyunlardan zevk alamazsın çünkü yetersiz özellikte olur. İkinci el logitech bakmanı tavisye ederim.
hocam ben öyle fazla özellikli oyun oynamicam human flat flat pes mortal kombat 11 falan ama ikinci el logitech bakıcam dediğiniz gibi

Osman Baytekin

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Normal herhangi bir USB girişli kol alabilirsin. Sadece sağ analog tarafı pek iyi performans vermiyor. Yine de sana 2 ay yetebilir.

Yahya Furkan

Baadshah
Reaksiyon puanı
2,193
İyi bir şey bulamazsın fazla. İkinci el Logitech bakabilirsin yukarıdaki arkadaşların dediği gibi ama 70 TL'ye de 2. El Logitech kalmış mıdır bilmiyorum.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Aslında bana da lazım kardeşimle arada sırada Pes falan oynamak için. Şu mahalle arasında ki bir milyoncu diye tabir edilen yerlerden de almak istemiyorum. Kalitesiz markası belli olmayan oyun kollarına dünyanın parasını istiyorlar.