700-900 tl arası telefon tavsiyesi

dorukoski

Asistan
Reaksiyon puanı
0
merhabalar. konu zaten belli uzatmaya gerek yok aradığım şey bi oyun indirdiğimde yada genel olarak kullanımda bi kasma yaşatmasın. benim aklımda LG L7, LG L9 ve Sony Xperia L var ama sizin de görüşünüzü almak isterim. :)

hilter

Asistan
Reaksiyon puanı
3
general mobile discovery yok satıyor bu ara......

dorukoski

Asistan
Reaksiyon puanı
0
general mobile discovery yok satıyor bu ara......

bi arkadaşımda var discovery kullanma fırsatım oldu güzele de benziyo ama general mobile olması beni biraz korkutuyo. diğer 3 telefon daha cazip geldi gözüme

fatihselimyakar

Asistan
Reaksiyon puanı
26
merak etme gm discovery yurt disinda 250 dollar yani yaklasik vergiler dahil ayni fiyata geliyor ayrica telefon gm uretimli degil blu-life play

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
Bence htc iphone 4 samsun s3 mini. Olabilir.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
bi arkadaşımda var discovery kullanma fırsatım oldu güzele de benziyo ama general mobile olması beni biraz korkutuyo. diğer 3 telefon daha cazip geldi gözüme
[MENTION=207350]hilter[/MENTION] dogru söylüyor general mobile peynir ekmek gibi satılıyor marka korkutmasın nasıl olsa garantisi var ayrıca illa samsung apple yada sony vb . cihazlar kullancaz diye bir kaide yok arkadaşının telefonu hoşuna gittiyse al seni rahat rahat karşılar.

dorukoski

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=207350]hilter[/MENTION] dogru söylüyor general mobile peynir ekmek gibi satılıyor marka korkutmasın nasıl olsa garantisi var ayrıca illa samsung apple yada sony vb . cihazlar kullancaz diye bir kaide yok arkadaşının telefonu hoşuna gittiyse al seni rahat rahat karşılar.

Tamam o zaman discoveryi de masaya yatırabilirim tesekkürler

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Xperia S alabilirsin. Discovery malzeme kalitesi, kamera vw güçte tıkanıyor.

erhan49

Asistan
Reaksiyon puanı
0
LG 4x HD al.4+1 çekirdekli işlemcili,tegra 3 chipset i ve 1gb ram ile seni S3 kalitesine 900 lira civarı ile yaklaştırır.General Mobile den de uzak dur.O cihaz okadar yüksek donanımla nasıl o fiyata satılır hiç düşündünmü? ucuz etin yahnisi misali bence uzak dur derim.

dorukoski

Asistan
Reaksiyon puanı
0
LG 4x HD al.4+1 çekirdekli işlemcili,tegra 3 chipset i ve 1gb ram ile seni S3 kalitesine 900 lira civarı ile yaklaştırır.General Mobile den de uzak dur.O cihaz okadar yüksek donanımla nasıl o fiyata satılır hiç düşündünmü? ucuz etin yahnisi misali bence uzak dur derim.

aynen ben de o yünde düşündüm ama bi çözemedim olayını

2_pac

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben kullanıyorum discovery memnunum öneririm.

ha bozulursa die korkuyosan işin açıkcası iphone5 bile bozuluyo bozulmucak telefon sadece 3310 :)

Chriminal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
General Mobile Discovery kullanan arkadaşımın USB Sarj Soketi kendi kendi bozuldu , garantiye verdi ve garanti karşılamadı 100 tl para istiyor ve bu sorun artmaya başlamış . Bunun gibi sorunlar çıkabiliyor , tabi sanş isi olduğuna inanıyorum . Sağlam cihaz gelirse memnun kalırsın .

Tavsiyem LG Optimus 4X HD . Bütçenin Yetmezse , LG Optimus L9 de olabilir.

dorukoski

Asistan
Reaksiyon puanı
0
General Mobile Discovery kullanan arkadaşımın USB Sarj Soketi kendi kendi bozuldu , garantiye verdi ve garanti karşılamadı 100 tl para istiyor ve bu sorun artmaya başlamış . Bunun gibi sorunlar çıkabiliyor , tabi sanş isi olduğuna inanıyorum . Sağlam cihaz gelirse memnun kalırsın .

Tavsiyem LG Optimus 4X HD . Bütçenin Yetmezse , LG Optimus L9 de olabilir.

bu yaz staj olayı falan da olcak eğer bütçemi denkleştirebilirsem direk 4X HD alacam ama olmazsa L9 en iyi seçenek

fatihrednight1

Doçent
Reaksiyon puanı
1
ben kullanıyorum discovery memnunum öneririm.

ha bozulursa die korkuyosan işin açıkcası iphone5 bile bozuluyo bozulmucak telefon sadece 3310 :)

Bak bu güzel işte. :biggrin: Forever 3310. :biggrin:

dorukoski arkadaşım,ben sana Galaxy S2 öneririm.Cihazın donanımı belli,ama donanımınında üstünde performans veriyor. :thumbup1:
Lg Optimus 4x Hd'de iyi,fakat şarj ve ısınma sorunu var.Yalnız son 1-2 ay içinde düzelttilerse bilemem.Ama bence S2 daha iyi bir seçim olucaktır.