Soru 70 mgbt İnternetle 80 ms alıyom yardım

Bu konuyu okuyanlar

Adamın biri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Pc de genelde valo oynuyorum oynarken ms çok fazla oluyo 80-90 ms civarı speedtest yapıyorum 70-90 mgbt civarında çıkıyor internetim hızlı olmasına rağmen çok fazla pingle oynuyorum yardımmm

Chou Tzu-yu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
61
Pingin internet hızıyla çok ilgisi yok. Kabloyla mı bağlanıyorsun, kablosuz mu?

Chou Tzu-yu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
61
Kablosuz pc de ethernet girişi olmadığı için mecbur wifi ile
"USB to Ethernet" isimli şeyler var, onlardan alabilirsin.
Genellikle sebebi o oluyor mesela ben normalde 22ms Valorant oynarken şu anda mecburen Wi-Fi ile bağlanıyorum ve adaptörüm çok iyi olmasına rağmen 50ms gibi ping değerlerini görüyorum.

Adamın biri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
"USB to Ethernet" isimli şeyler var, onlardan alabilirsin.
Genellikle sebebi o oluyor mesela ben normalde 22ms Valorant oynarken şu anda mecburen Wi-Fi ile bağlanıyorum ve adaptörüm çok iyi olmasına rağmen 50ms gibi ping değerlerini görüyorum.
Hmm anladım peki önerebileceğin ethernet kartı varmı acaba?

Graveworm

Profesör
Reaksiyon puanı
524
Pc de genelde valo oynuyorum oynarken ms çok fazla oluyo 80-90 ms civarı speedtest yapıyorum 70-90 mgbt civarında çıkıyor internetim hızlı olmasına rağmen çok fazla pingle oynuyorum yardımmm

Wireless ile bağlanıyorsan ms ya da ping sıkıntısı çekmen çok normal. Gerçi hangi firmayı kullanıyorsun bilmiyorum ama arkadaşım TürkNet'i kullanıyor 100MBT interneti var. Oraya gittiğimde kendisi yayın açıyor ben ayrı pc den valorant oynuyorum ikimizin de telefonlarında wireless açık bir şekilde yayına giriyoruz. Hiç bir sıkıntı olmuyor.

Son mesajlar