Soru 7 zayıfım var ama ortalamam 50 üzerinde. Sınıfta kalır mıyım?

barisbiyik

Profesör
Emektar
23 Ocak 2024
1,761
62
1,999
1,658
Rehber öğretmenize sormanızda fayda var. En sağlıklı bilgiyi o verir size ancak geçersenizde kaldığın ana dersler için sorumluluk sınavına gireceksin

Ayberk Teke

Öğrenci
11 Ocak 2023
20
2
3
16
Kanka bende seninle aynı durumdayım banada kalırsın dediler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka bende seninle aynı durumdayım banada kalırsın dediler
resmi bir açıklama yok mu ya biri kalmazsın geçersin biri sadece edebiyattan sorumlu geçersin biri kalırsın anlamıyorum

Ayberk Teke

Öğrenci
11 Ocak 2023
20
2
3
16
Pazartesi günü rehber öğretmeninize sormanızda fayda var.
yarın bir rehber hocasına soracağım
Eğer yarın okula yolun düşerse hocaya tekrar sorup haber edebilir misin kanka

Tekrar kontrol ettim sanırsam aldığın sorumluluklar ile beraber 7yi geçerse kalıyorsun
banada iki dönem ortalaman 50 yi geçiyorsa zayıf sayının bir önemi yok diyolar

barisbiyik

Profesör
Emektar
23 Ocak 2024
1,761
62
1,999
1,658
yarın bir rehber hocasına soracağım

banada iki dönem ortalaman 50 yi geçiyorsa zayıf sayının bir önemi yok diyolar
Yeni sistemi bilmiyorum ancak normalde 50yi geçtiğin takdirde geçiyordun ancak ana derslerden kaldığın varsa onları bir daha ki sene vermen gerekiyordu. Ki şimdi bu kurallar daha katıdır diye düşünüyorum. Dediğim gibi en sağlıklı bilgiyi rehber öğretmenin verir. Gönlünü rahat tut ama büyük ihtimalle değişmemiştir geçiyorsundur.

Biraz daha derslere asıl bu arada :)

Ayberk Teke

Öğrenci
11 Ocak 2023
20
2
3
16
Yeni sistemi bilmiyorum ancak normalde 50yi geçtiğin takdirde geçiyordun ancak ana derslerden kaldığın varsa onları bir daha ki sene vermen gerekiyordu. Ki şimdi bu kurallar daha katıdır diye düşünüyorum. Dediğim gibi en sağlıklı bilgiyi rehber öğretmenin verir. Gönlünü rahat tut ama büyük ihtimalle değişmemiştir geçiyorsundur.

Biraz daha derslere asıl bu arada :)
hocam zaten derslere asılıyordum kolum kırıldı gidemedim 1 buçuk ay okula

Eğer yarın okula yolun düşerse hocaya tekrar sorup haber edebilir misin kanka

Tekrar kontrol ettim sanırsam aldığın sorumluluklar ile beraber 7yi geçerse kalıyorsun
Kanka 2 tane rehber hocasıyla konuştum biri kalırsın dedi diğeri edebiyattan sorumlu geçersin dedi
birde bunu gösterdi
WhatsApp Görsel 2024-06-10 saat 10.48.53_d2774953.jpg

tadizeyn

Öğrenci
8 Haziran 2024
7
2
3
hocam zaten derslere asılıyordum kolum kırıldı gidemedim 1 buçuk ay okula

Kanka 2 tane rehber hocasıyla konuştum biri kalırsın dedi diğeri edebiyattan sorumlu geçersin dedi
birde bunu gösterdi

Ee ne anladık şimdi biz bu işten

Ayberk Teke

Öğrenci
11 Ocak 2023
20
2
3
16
Kanka ben az önce hoca ile konuştum sorumlu olarak geçmişim sınıf hocanın yada rehber hocasında gözüküyormuş
senin zayıf sayın kaçtı kanka bir de edebiyattan kaldın mı bana da bilgi lazım ya

Kanka ben az önce hoca ile konuştum sorumlu olarak geçmişim sınıf hocanın yada rehber hocasında gözüküyormuş
@tadizeyn
senin zayıf sayın kaçtı kanka bir de edebiyattan kaldın mı bana da bilgi lazım ya
@tadizeyn

Son düzenleme: