6S'e Kafa Tutan J7

Bu konuyu okuyanlar

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
8b3fd441c03e57193a50f79e44b6c9e5.jpg
017dc8eddc46f8787d97c087ab74ce9c.jpg

Arkadaşlar bu konu viral reklamdır. Konuda bağlantı gömülüydü, şikayetim üzerine @scorpion tarafından kaldırıldı. Ciddiye alıp kendinizi yormayın.

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Şimdi anladım farketmemiştim teşekkürler

fatihselimy

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Arkadaslar niye adama böyle seyler diyorsunuz.Demek ki beğenmiş telefonu kendi fikrini soyluyor burda onu kinamak için kucuk düşürmek için mesaj yazmayalım bence.

Türe

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Okadar şahlandırıyolarda az önce sifir kutusundan cikarttim kurulum yapiyodum apple id girerken klavye donudu kul yapimi bunlar kusursuz olacak hali yok :)

Her cihaz mükemmel olacak değil üretide sıkıntı olabilir. Bizim burada kıstasımız iki cihazın da kusursuz halini almak.

Honor_Khomore

Doçent
Reaksiyon puanı
125
Arkadaşlar yaklaşık olarak 2 aydır Samsung Galaxy J7 kullanıyorum. 8 çekirdek işlemci ile 6S e kafa tutuyor. 4.5G ye de uyumu harika. Herkese tavsiye ederim. Bu tarz özelliklere sahip cep telefonu fiyatları piyasada oldukça yüksekken J7 nin fiyatı diğerlerine göre çok uygun.
cok_cahilsin_ilber_ortayli.jpg

PrestigeMan

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Samsung çöp kaçtane samsung telefon geçti elimden çöpten başka birşey değil

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Samsung çöp kaçtane samsung telefon geçti elimden çöpten başka birşey değil

Merhaba, sanki samsunga çok yükleniyoruz gibi. Nede olsa samsung akıllı saat olsun, elektirikli arabalar olsun ve hatta askeri alanda bile birçok teknolojinin öncüsü.

size sadece şu konuda katılabilirim bazı ara modellerde çok düşük donanım ekleyip yüksek fiyatlar istedikleri oluyor. Bu ürünleri bende tavsiye etmem ama ortada edge teknolojisi gibi note serisinin kalemi gibi gerçeklerde var.

Tarafsız düşünürsek aslında birçok firma sadece telefonlarının boyutunu rengini vs değiştirirken samsung bir dönem böyle yaptıysa öbür önemde kullanıcılara farklı deneyimler sunan bir firma bu sebeple ara sıra olan yanlışlardan dolayı komple silmek olmaz.

PrestigeMan

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Note serisi gibi diğerlerinide tutabilir kardeşim ekmek fırınından sanki ekmek çıkarır gibi telefon çıkartıyor. Bunun devamlılığı önemli diğer teknolojilerini bilmem ben telefon üzerinden yorumladım. Samsungun hiç bir ürününü kullanmıyorum. Kullandıysamda hep pişman etti. Evimde sony lg apple markalı teknolojiler mevcut pcde msi

PrestigeMan

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Bu arada apple fanı filan değilim lg telefonumda mevcut saygılar.

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Note serisi gibi diğerlerinide tutabilir kardeşim ekmek fırınından sanki ekmek çıkarır gibi telefon çıkartıyor. Bunun devamlılığı önemli diğer teknolojilerini bilmem ben telefon üzerinden yorumladım. Samsungun hiç bir ürününü kullanmıyorum. Kullandıysamda hep pişman etti. Evimde sony lg apple markalı teknolojiler mevcut pcde msi

Ben bu konuda sizin gibi hiç bir markaya takılı kalmıyorum, aslında en güzeli salonda lg marka tv var odamda samsung ikisi de görevini yapıyor. Biraz da şans işi aslında bazen bir markadan hiç yüzünüz gelmeyebiliyor. Öyle ki aynı seri ürünler bile bazen birbirini tutmuyor.

PrestigeMan

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Ben bu konuda sizin gibi hiç bir markaya takılı kalmıyorum, aslında en güzeli salonda lg marka tv var odamda samsung ikisi de görevini yapıyor. Biraz da şans işi aslında bazen bir markadan hiç yüzünüz gelmeyebiliyor. Öyle ki aynı seri ürünler bile bazen birbirini tutmuyor.
Ya dostum benim şansıma o zaman eve samsung tv beyaz eşya girdi hepsi 1 sene dayanmadı[emoji23] tamam teknolojide garanti diye birşey yokturda şans işi dediğiniz gibi beni memnun etmedi kısaca böyle anlatayım.

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Benim 4s i getiriyim de dövsün senin j7 yi.Özellikler:
Apple a5 Dual core 1.0 GHz
512 mb ram
8 gb dahili Hafıza
J7:
1.5 gb ram
Snapdragon 410
16 gb dahili Hafıza