6S'e Kafa Tutan J7

Derbeder87

Üyecik
Arkadaşlar yaklaşık olarak 2 aydır Samsung Galaxy J7 kullanıyorum. 8 çekirdek işlemci ile 6S e kafa tutuyor. 4.5G ye de uyumu harika. Herkese tavsiye ederim. Bu tarz özelliklere sahip cep telefonu fiyatları piyasada oldukça yüksekken J7 nin fiyatı diğerlerine göre çok uygun.

Son düzenleyen moderatör:

Lazzz

Rektör
Sekiz çekirdekte benden o zaman.

Uber

Profesör
Abartmayalım o kadarda trend duos demiyor arkadaş :D

Arkadaş o kadar abartmış ki bende oldu olacak maya reklamına çevireyim dedim çifte viral yapar eğleniriz :D 5 desen tamam hadi belki çok sevmiştir deriz de 6s demesi hatta yazıyı o kadar güzel yazmış ki 6S in S'i bile büyük yazmış istemsiz sempati duydum.

aklıma direk bu geldi istemsizce gülüyorum.

M3rTR

Profesör
Arkadaş o kadar abartmış ki bende oldu olacak maya reklamına çevireyim dedim çifte viral yapar eğleniriz :D 5 desen tamam hadi belki çok sevmiştir deriz de 6s demesi hatta yazıyı o kadar güzel yazmış ki 6S in S'i bile büyük yazmış istemsiz sempati duydum
Rahat bırak eğlensin çocuk :D

Türe

Asistan
Kim neyi beğeniyorsa onu kullansın ama tabii ki şimdi J7 , iPhone 6S'e kafa tutuyor demek de olmaz had bilmek lazım. :)

M3rTR

Profesör
Okadar şahlandırıyolarda az önce sifir kutusundan cikarttim kurulum yapiyodum apple id girerken klavye donudu kul yapimi bunlar kusursuz olacak hali yok :)