6s Plus Turkcell Den Alınırmı? Garanti Kampasımı Nasıl?

Mx252zdarx105p001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
S.a Ben yarın turkcell.com.tr den telefon alacam fakat yine bu garanti konusunda sıkıntım var gibi. Turkcell i aradım garantiniz nasıl diye buyuk ihitmal KVK garantilidir dedi.Yani KVK garantili olsa ne olur ? Sistemden kaynaklanan hata olsa kvk ya versem bana yeni telefon veya arızası giderilip gönderilirmi? Yani bi apple turkıye gibi bi musteri memnuniyeti olabilirmi? adamlar en ufak şeyde telefon degiştiriyorlar ne diyorsun bu konuda bide fiyat olarak teknosa media markt 3.899 tl turkcell 3.659 tl acaba bi bokluk mu var diye düşünmüyor degilim :)

Mehmet Eraslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Merak etme cihazlarda problem olmaz garantide de problem olmaz, eğer Turkcell İletişim Merkezinden alıyorsan sıkıntı zaten olmaz için ferah olsun

Ayrıca şöyle bir seçenek sunabilirim illa ki Apple Türkiye garantili olsun diyorsan burdan alabilirsin kullanıcı yorumları gayet başarılı : Apple iPhone 6S Plus 64 GB (Apple Türkiye Garantili) Fiyatı

Son düzenleme:

badinen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
S.a Ben yarın turkcell.com.tr den telefon alacam fakat yine bu garanti konusunda sıkıntım var gibi. Turkcell i aradım garantiniz nasıl diye buyuk ihitmal KVK garantilidir dedi.Yani KVK garantili olsa ne olur ? Sistemden kaynaklanan hata olsa kvk ya versem bana yeni telefon veya arızası giderilip gönderilirmi? Yani bi apple turkıye gibi bi musteri memnuniyeti olabilirmi? adamlar en ufak şeyde telefon degiştiriyorlar ne diyorsun bu konuda bide fiyat olarak teknosa media markt 3.899 tl turkcell 3.659 tl acaba bi bokluk mu var diye düşünmüyor degilim :)
ben de aynen senin gibi düşünüyordum. türkcell bayiine sordum. sitedeki telefonlar flagship mağazalarından gönderiliyormuuş. bu her yerde yokmuuş. en prestijli mağaza sayılıyormuş. ben googleda pek bilgi bulamadım. aklıma takılan soru şu oldu "acaba teşhir ürünü mü gönderiyorlar?" bu sorulara ben de cevap arıyorum.

Mx252zdarx105p001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Turkcell Den alan yokmu telefonu hiç ? Bi yardımcı olsa bize iyi olacak yarın telefon almayı dusunuyorum çok kararsız biçimdeyım suan turkcell konusunda ya fiyatıda düşük görünce aslında terslik oldugunu zannedıyordum :)

Mehmet Eraslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Yok yok teşhir olma şansı yok çünkü sıfır pakette geliyor fabrika paketlemesi zaten belli oluyor. Hepsiburada.com da sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum, bu zamana kadar 1 bilgisayar 2 cep telefonu ve bir televizyon aldım sıkıntı çıkmadı daha ürünlerin hepsi garantili. Dostum Turkcell Kvk Garantisi veriyor çünkü kvk kendi ithal ediyor o yüzden kendi garantisini veriyor ama Türkiye'de gerçek Apple garanti servisi Genpa Teknik Servis, ben çalıştım ordan biliyorum çünkü, Turkcell'de fiyat düşük değil aslında normal, sadece Media Markt biraz pahalı. Eğer ucuz diyorsan Hepsiburada.com dan al Turkcell'den daha ucuz ve garanti kapsamı Apple Türkiye

Edit : Turkcell'de çalıştım bir problem çıkmıyor cihazlarda ama Kvk değişim yapıyormu bilmiyorum

badinen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Turkcell Den alan yokmu telefonu hiç ? Bi yardımcı olsa bize iyi olacak yarın telefon almayı dusunuyorum çok kararsız biçimdeyım suan turkcell konusunda ya fiyatıda düşük görünce aslında terslik oldugunu zannedıyordum :)
istanbulda falan yaşıyorsan flagship mağazalarından birine gidip öğrensen de burada bize de yazsan biz de bilgilensek ne güzel olur :)
benim aklıma takılan sorunu belirttim.. aslında turkcelli arayıp bilgi edinmek en mantıklısı.

badinen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Yok yok teşhir olma şansı yok çünkü sıfır pakette geliyor fabrika paketlemesi zaten belli oluyor. Hepsiburada.com da sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum, bu zamana kadar 1 bilgisayar 2 cep telefonu ve bir televizyon aldım sıkıntı çıkmadı daha ürünlerin hepsi garantili. Dostum Turkcell Kvk Garantisi veriyor çünkü kvk kendi ithal ediyor o yüzden kendi garantisini veriyor ama Türkiye'de gerçek Apple garanti servisi Genpa Teknik Servis, ben çalıştım ordan biliyorum çünkü, Turkcell'de fiyat düşük değil aslında normal, sadece Media Markt biraz pahalı. Eğer ucuz diyorsan Hepsiburada.com dan al Turkcell'den daha ucuz ve garanti kapsamı Apple Türkiye
sorum var şuan:
bayiden alırsam genpa garantisi demişti. ama eskiden aynı bayi kvk garantisiyle satıyordu. bunu sorduğumda "kvk bu bölgeye bakmıyor artık" dediler. genpada sorun yok o halde değil mi?

Mehmet Eraslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
istanbulda falan yaşıyorsan flagship mağazalarından birine gidip öğrensen de burada bize de yazsan biz de bilgilensek ne güzel olur :)
benim aklıma takılan sorunu belirttim.. aslında turkcelli arayıp bilgi edinmek en mantıklısı.

Turkcell Flagship Mağasının Telefon Numarası : +90 (850) 228 4406
ve Adresi : MEŞRUTİYET CAD. ASMALI MESCIT MAH.ISTIKLAL CAD.NO:71 / Beyoğlu 34500 İstanbul

Bence burayı arayıp gerekli her türlü bilgiyi alabilirsin :)

Mehmet Eraslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
sorum var şuan:
bayiden alırsam genpa garantisi demişti. ama eskiden aynı bayi kvk garantisiyle satıyordu. bunu sorduğumda "kvk bu bölgeye bakmıyor artık" dediler. genpada sorun yok o halde değil mi?

Yok yok Genpa sorunsuz

badinen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Turkcell Flagship Mağasının Telefon Numarası : +90 (850) 228 4406
ve Adresi : MEŞRUTİYET CAD. ASMALI MESCIT MAH.ISTIKLAL CAD.NO:71 / Beyoğlu 34500 İstanbul

Bence burayı arayıp gerekli her türlü bilgiyi alabilirsin :)

oraya gidemem başka şehirdeyim ama numara verdiğiniz için teşekkür ederim.
bu arada onu konu sahibi ya da oradan ürün alan birisi varsa görür de yazar diye yazdım :) yanlış anladıysanız kusura bakmayın.
bu arada teknik serviste çalıştım demişsiniz. bilginiz daha fazladır.
şu konuya da bakar mısınız size zahmet olmazsa.

64 gb mı 128 gb mı?

WilliamWallace

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Tamamiyle enayilik olur. Bide kvk garantili hepten rezillik.. Paranız mı yok ? Operatör sizin kanınızı emeceğine gidin bireysel ihtiyaç kredisi alın hiç yoksanda onu erken ödeyince faiz düşüyor bunlar gibi kökten geçirmiyor

Mehmet Eraslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Tamamiyle enayilik olur. Bide kvk garantili hepten rezillik.. Paranız mı yok ? Operatör sizin kanınızı emeceğine gidin bireysel ihtiyaç kredisi alın hiç yoksanda onu erken ödeyince faiz düşüyor bunlar gibi kökten geçirmiyor
Paran varsa zaten faturaya ek cihaz almak saçmalık olur ama arkadaş diyor ki fiyatı ucuz olduğu için Turkcell'den nakit alacak cihazı sadece Kvk ya güvenemiyor

badinen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
fatura üstüne ücret değil. tek çekim fiyatı

Mx252zdarx105p001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Turkcell iletişim merkezinden almıyorum hocam. Turkcell.com.tr den almayı dusunuyorum işte kvk olacak buyuk ıhtımal ben bugun aradım turkcell i garantiniz ne oluyor diye buyuk ıhtımal kvk garantılı olur dendi bi sogukluk olustu bende.yani cihazın başına bişe gelse beni magdur edeceklerse hiç bulaşmıyım :S Adana da oturuyorum istanbulda olsam hiç ugraşmadan gider zorlu veya akasyadan alırdım işte şehir sıkıntısı olmasaydı

Mehmet Eraslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
oraya gidemem başka şehirdeyim ama numara verdiğiniz için teşekkür ederim.
bu arada onu konu sahibi ya da oradan ürün alan birisi varsa görür de yazar diye yazdım :) yanlış anladıysanız kusura bakmayın.
bu arada teknik serviste çalıştım demişsiniz. bilginiz daha fazladır.
şu konuya da bakar mısınız size zahmet olmazsa.

64 gb mı 128 gb mı?
64 benim açımdan ideal, 128 gb çok abartı, ama şöyle diyebilirim, arkadaşımın 6s i ile 4k video çektik 17 sn'lik video 116 mb idi yanlış hatırlamıyorsam, eğer çok video çeken biriyseniz ve çok kaliteli olsun videolarım diyorsanız boyutu siz düşünün :)

WilliamWallace

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Turkcell iletişim merkezinden almıyorum hocam. Turkcell.com.tr den almayı dusunuyorum işte kvk olacak buyuk ıhtımal ben bugun aradım turkcell i garantiniz ne oluyor diye buyuk ıhtımal kvk garantılı olur dendi bi sogukluk olustu bende.yani cihazın başına bişe gelse beni magdur edeceklerse hiç bulaşmıyım :S Adana da oturuyorum istanbulda olsam hiç ugraşmadan gider zorlu veya akasyadan alırdım işte şehir sıkıntısı olmasaydı
Sony Z5'in vardı bi zamanlar 26.05.2016 tarihinde servise gönderdim ve hala gelmedi :) Servis KVK Gerisini sen düşün..

Mehmet Eraslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
O zaman Teknosa veya Vatan Bilgisayara bak olmadı Hepsiburada.com dan al. Turkcell i boşver

Mehmet Eraslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Sony Z5'in vardı bi zamanlar 26.05.2016 tarihinde servise gönderdim ve hala gelmedi :) Servis KVK Gerisini sen düşün..
28 iş gününü geçerse sıfır cihaz yollamak zorundalar müşteri hizmetlerini arayıp mahkeme yoluyla görüşürüz dediğin zaman hallederler hemen :)

badinen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
64 benim açımdan ideal, 128 gb çok abartı, ama şöyle diyebilirim, arkadaşımın 6s i ile 4k video çektik 17 sn'lik video 116 mb idi yanlış hatırlamıyorsam, eğer çok video çeken biriyseniz ve çok kaliteli olsun videolarım diyorsanız boyutu siz düşünün :)
4k dan başka video çekmiyo mu? ayarı falan yok mu? yani ilk defa ios kullanacağım bilmiyorum. çok kaliteli olmasa da olur. sıradan videolar işte.
abartı kısmından ziyade iosta güncellemelerin çok yer kapladığını biliyorum sadece. ben uzun ömürlük bir cihaz istiyorum. telefon değil oyuncağım olsun istiyorum. her şeyim telefonda olacak. ama 128 gb 'ın sıkıntı çıkardığını da bir yerde görüp okudum sadece.

Mx252zdarx105p001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
250 tl daha fazla verip galiba işimizi garantiye alacaz tek çare o oldu turkcell ile falan hiç ugraşmıyım.

Mehmet Eraslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
4k dan başka video çekmiyo mu? ayarı falan yok mu? yani ilk defa ios kullanacağım bilmiyorum. çok kaliteli olmasa da olur. sıradan videolar işte.
abartı kısmından ziyade iosta güncellemelerin çok yer kapladığını biliyorum sadece. ben uzun ömürlük bir cihaz istiyorum. telefon değil oyuncağım olsun istiyorum.
Var tabi olmaz mı :) 1080 p ve 720 p çekebiliyorsun sıkıntı yok, 64 idealdir hemde fiyatı uygun

badinen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15

Mx252zdarx105p001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Beyler bu incehesap.com sitesi nasıl alışveriş yapan falan oldumu?Ordada apple turkıye garantılı ürün satıyor ne diyorsunuz ora hakkında?

Mehmet Eraslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12

Mx252zdarx105p001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Baya sıkıntı olarak gözüküyor bu hepsiburada dısında önerdiginiz bi site varmı ucuz kaliteli bi apple satıcısı