Laptop 5bin ile 7 bin arası laptop önerileri.

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Ufoufoufo

Üyecik
Müzik yapıyorum, bunun yanında bolca kurguda... En az 16 GB ramli ve mutlaka SSD li, 9.nesil i7 bandında (Amd'de olabilir), ekran kartı kurguya yetecek kadar olan bir laptop atıyorum. Kaba tasarım normalde sevmem ama yapacak bir şey yok, detaylar artınca fiyatlarda artıyor. Monster humayi beğendim fakat bütçemi aşıyor. Onun yerine Abrayi modifiye ederek (16 GB ram+512 SSD) 6250 TL bandına ulaştım.

Not:Mutlaka Type c girişi olmalı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Casper s500 yaptım, fiyat şu halde.
10. NESİL İ7 10510U
16 GB RAM
480 GB SATA + 512 GB M2 SSD
MX230 2GB EKRAN KARTI
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fiyat 6552 TL

Son düzenleme:

Görkem Say

Arise, Arise Riders of Theoden! Ride now! Death!
Yönetici
Super Moderator
Editor
U işlemcili Casper ürüne o kadar para vermek mantıklı değil. Abra'yı modifiye ederek almanız daha iyi olur.

Ufoufoufo

Üyecik
Abra dışında onerebileceğiniz bir model var mı? Freedos geliyormuş ve maalesef şuan bir bilgisayarciya gitmek istiyorum.

Görkem Say

Arise, Arise Riders of Theoden! Ride now! Death!
Yönetici
Super Moderator
Editor
Abra dışında onerebileceğiniz bir model var mı? Freedos geliyormuş ve maalesef şuan bir bilgisayarciya gitmek istiyorum.
Bu fiyat bandında hemen hemen her ürün FreeDOS geliyor geliyor zaten. Dell G3'de alsanız, Acer Nitro'da alsanız hepsi FreeDOS. Ancak Windows kurulumu yapmak oldukça kolay. İnternet üzerinden de 30-40 TL civarına key bulabilirsiniz zaten. Etrafınızda bir bilgisayar ve internet varsa Microsoft'un kendi kurulum aracını indirerek format USB'si oluşturabilirsiniz. Tabi en az 8 GB USB bellek de lazım.

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
İşlmeci odaklı mı alıyorsunuz ekran kartı mı anlamadım neyse buradan da bakabilirsin.

fatihmra

Üyecik
monster leptop fiyatları baya uygun i7-9750h 500gb ssd olanı seç ram 16 gb yükselt 2666mhz diğer markalar 2400mhz ramler veriyor.Bu arada siteye baktım stok kalmamış

stat counter