5000 civarı telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Niye Se 2020 olmuyor? Adam Fotoğraf ile video demiş.Videoda Apple ve diğerleri.Fotoğraf konusundada Se 2020 tek kamera olsada gayet iyi çekiyor.Mi10t Pro diyorsun Xiaominin yazılımı beş para etmez.En kral işlemcide olsa,en iyi teknolojide olsa,en iyi donanımda olsa yazılım olmadıktan sonra boş.
Hocam doğruda o telefona o kadar para vermekte yani nebiliyim biraz saçma bence ama yazılım için vermek mantıklı

STB

Profesör
Niye Se 2020 olmuyor? Adam Fotoğraf ile video demiş.Videoda Apple ve diğerleri.Fotoğraf konusundada Se 2020 tek kamera olsada gayet iyi çekiyor.Mi10t Pro diyorsun Xiaominin yazılımı beş para etmez.En kral işlemcide olsa,en iyi teknolojide olsa,en iyi donanımda olsa yazılım olmadıktan sonra boş.
ekran çok küçük , şarj da kötü.

Hocam doğruda o telefona o kadar para vermekte yani nebiliyim biraz saçma bence ama yazılım için vermek mantıklı
Hocam düz mantık kuruyorsunuz.Herkes büyük ekranlı cihaz kullanacak diye bir kural yada kanun yok.Se 2020 küçük ekran seven, güçlü işlemciye,iyi bir yazılıma sahip bir cihaz.Yazın almayı düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ekran çok küçük , şarj da kötü.
Batarya performansı kötü değil orta.Herkes büyük ekran kullanacak diye bir kural yada kanun yok.

Ekto02

Doçent
Hocam düz mantık kuruyorsunuz.Herkes büyük ekranlı cihaz kullanacak diye bir kural yada kanun yok.Se 2020 küçük ekran seven, güçlü işlemciye,iyi bir yazılıma sahip bir cihaz.Yazın almayı düşünüyorum.
SE 2020'nin Batarya Dışında Büyük Bir Dezavantajı Yok Küçük Ekran Sevenler İçin Çok İyi Bir Tercih Hatta Ama Bataryası En Büyük Sorunu

Ekran kasa oranı kötü ekrqm değil

Batarya performansı kötü değil orta.Herkes büyük ekran kullanacak diye bir kural yada kanun yok.

SE 2020'nin Batarya Dışında Büyük Bir Dezavantajı Yok Küçük Ekran Sevenler İçin Çok İyi Bir Tercih Hatta Ama Bataryası En Büyük Sorunu
Batarya olayı kişiden kişiye değişen bir olay.Bir günde 4 saat ve üzeri kullanım yapan birine Se 2020 Bataryası yetmeyebilir ama 2,5-3 saat gibi normal kullanımda günü çıkartıyor.

Herkesin kullanımı bir değil bide Furkanın testinde herşey açıktı.Ben akıllı telefon kullanımında işime yarayacak unsurları açarım.Kullanmadığım,pil yiyen bir unsuru açmam.
Yani kusura bakmada ona o kadar para verene kadar bana göre 3binlik android bile daha iyi şarj aleti bile 5w bence asla alınmaması gereken satılması bile insanlarla dalga geçmek olna telefondur redmi note8 pro bin basar

Kullanan nasıl kullanıyor? Kime göre beş para etmez? Abartıyorsunuz.
Mi Note 10 lite da sensör sorunları yokmuydu? Mi9t de buglar, arayüzdeki takılmalar.Bende zamanında Xiaomi çok önerdim.Xiaominin yazılımsal hatalarından banada gına geldi.Mi10t olsun,Poco X3 olsun özellik olarak güzel lafım yok ama Xiaominin yazılımına güvenim kalmadı.

Xs aldıracak ya. Ya xs ya da xr ya da se2020.
Xs 5000 TL mi? 😃😃

Cvnmrt

Profesör
Mi9t de buglar, arayüzdeki takılmalar.
1 yıldır kullanıyorum şu dediğine hiç rastlamadım.

Şöyle bir örnek vereyim Mi 10T Pro ile OnePlus 8'in yurt dışı fiyatları aynı. Buna rağmen Türkiye'de OnePlus 8 şu an 7800'e satılırken Mi 10T Pro 5800'e satılıyor ve bu fiyatın içinde vergisi vs. de var yani.

SDN Son Haberler

Son mesajlar