5000 civarı telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Yaklaşık 5000 tl bütçem var ve 3-4 yıl beni üzmeden kullanacağım güzel bir telefon istiyorum. Kamera kalitesi ve görünüş oalrak s10+ gözüme hoş geldi ama bazı insanlar telefondan şikayetçi bilgisi olan yazabilir mi?
Başka model önerilerine de açığım.

Yavuzb

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ
Editor
Telefonda nelere önem verirsin? Bu arada bence verdiğin fiyat aralığı çok kritik be hocam :/ üst seviyeye gitmiyor orta seviyede de o kadar verilmez gibi

önem verdiğim 2 konu var fotoğraf ve video performansı ilk sırada onun yanında da biraz da göze hoş gözüksün 😁 haklısın orta seviyeye bu paralar verilmez aklım geçen senenin amiral gemilerine kaydı birazcık da

Ekto02

Doçent
Yaklaşık 5000 tl bütçem var ve 3-4 yıl beni üzmeden kullanacağım güzel bir telefon istiyorum. Kamera kalitesi ve görünüş oalrak s10+ gözüme hoş geldi ama bazı insanlar telefondan şikayetçi bilgisi olan yazabilir mi?
S10+ Cihazı Kullanıyorum Türk Telekom Ve Turkcell Hatlarda Şebeke Sorunu Ve Beklemede Pil Tüketimi Gibi İşlemci Sorunları Var Diyorsan Ben Vodafone Hat Kullanırım Beklemede Pil Yemesi Pek Beni İlgilendirmex S10+ Alabiliceğin En İyi Amiral Gemisi Cihazlardan Biridir Ama Alternatif Olarak İphone SE 2020 Veya S10 Lite Modellerini Performans Amaçlı Öneririm.

Yavuzb

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ
Editor
İlla Samsung demiyorsan Xiaomi Mi 10T Pro var 5.799,90 TL işlemcisi ve kamerası seni tatmin eder bence ve uzun süre kullanabilirsin.

S10 plustan uzak dur.Se 2020 yada Note 10 lite almanı tavsiye ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

S10+ Cihazı Kullanıyorum Türk Telekom Ve Turkcell Hatlarda Şebeke Sorunu Ve Beklemede Pil Tüketimi Gibi İşlemci Sorunları Var Diyorsan Ben Vodafone Hat Kullanırım Beklemede Pil Yemesi Pek Beni İlgilendirmex S10+ Alabiliceğin En İyi Amiral Gemisi Cihazlardan Biridir Ama Alternatif Olarak İphone SE 2020 Veya S10 Lite Modellerini Performans Amaçlı Öneririm.
S10 lite 6300 TL.

Cvnmrt

Profesör
Mi 10T serisinin fiyatı artabilir bu fiyatlarda bir telefona ihtiyacın varsa al kaçırma. İyi forumlar.

bence de se 2020 almayın, sizin için en iyi tercih mi 10t pro olacaktır.
Niye Se 2020 olmuyor? Adam Fotoğraf ile video demiş.Videoda Apple ve diğerleri.Fotoğraf konusundada Se 2020 tek kamera olsada gayet iyi çekiyor.Mi10t Pro diyorsun Xiaominin yazılımı beş para etmez.En kral işlemcide olsa,en iyi teknolojide olsa,en iyi donanımda olsa yazılım olmadıktan sonra boş.

SDN Son Haberler