5000 5800 arası telefon önerisi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

S10muxrmı

Üyecik
mecbur hızlandırdı xiaomi sahesinde :)
s4 s5 leren biliriz samsung plastik dandik kasa 450 500 tl ekran ücreti :) vb....
Mesaj otomatik birleştirildi:

alsın hocam redm not 4 hala güncelleme alıyor :) ( 2017 cihaz )
güncellem hızında xiaomi yarışamaz
S4 s5 lerle şu anki telefonlar arasında devasa farklar bende eskiden sizin gibi dusunurdum samsung çöptür derdim ama şimdi ku amiral gemileri gerçekten başarılı

ahm@

Profesör
Üçünden biri olsa hangisi daha iyi sizce yada s10 bunlarla yarisamazmı tesekkur ederim
S10+ kullandım bataryasından hiç memnun kalmadım ondan kardeşleri mantıken daha kötü olacaktır diye düşündüm. Video sizin için pek önemli değilse ve fotoğraf kalitesine ve bataryaya önem veriyorsanız P30. Bir tık daha iyi işlemci ve daha iyi video kalitesi istiyorsanız Mi 9T Pro. iOS kullanmak istiyorsanız, bu ikisinden de daha iyi işlemci daha iyi video kalitesi ayrıca 4-5 yıl güncelleme desteği istiyorsanız iPhone XR. iPhone XR ekran olarak rakiplerinin gerisinde tabi.

(Evo)lution

Profesör
Üçünden biri olsa hangisi daha iyi sizce yada s10 bunlarla yarisamazmı tesekkur ederim
Android olarak Galaxy S10 bu bütçede en iyi cihaz(p30 ve işlemci dışında mi9t pro dan daha iyi). iOS olarak iPhone XR a bakabilirsiniz. Galaxy S10 kullanıyorum ve cihazdan çok memnunum. Bataryası 1 günü rahat çıkarıyor ve 6-8 saat ekran süresi alıyorum. Performansı çok iyi (asphalt 9 ve cod gibi oyunları en yüksek ayarda 60fps de oynatabiliyor).

ahm@

Profesör
S10 batarya dışında hemen hemen her konuda bunlardan üstün.Bu üçü arasında derdin video ve stereo hoparlör ise xr,derdin batarya ise P30,derdin oyun performansı ise mi9t Pro.
Her konuda mı? İşlemci, yazılım, güncelleme desteği, garantisinin mükemmeliği konusunda XR geçiyor S10'u

S10muxrmı

Üyecik
S10+ kullandım bataryasından hiç memnun kalmadım ondan kardeşleri mantıken daha kötü olacaktır diye düşündüm. Video sizin için pek önemli değilse ve fotoğraf kalitesine ve bataryaya önem veriyorsanız P30. Bir tık daha iyi işlemci ve daha iyi video kalitesi istiyorsanız Mi 9T Pro. iOS kullanmak istiyorsanız, bu ikisinden de daha iyi işlemci daha iyi video kalitesi ayrıca 4-5 yıl güncelleme desteği istiyorsanız iPhone XR. iPhone XR ekran olarak rakiplerinin gerisinde tabi.
oyun oynamayi sevmem genelde sosyal medya fotograf video ikiside önemli benim için ekran da cok onemli degil acikcasi

(Evo)lution

Profesör
Evet. Ekranda başarısız olduğunu belirttim zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Instagram'a fotoğraf atacaksanız direkt iPhone alın
XR ın ekranı abartıldığı kadar kötü olmasada ekran konusunda s10 nun gerisinde kalıyor. İnstagram için iPhone bencede daha iyi.

Son mesajlar