5000 5800 arası telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
İşlemcisi,video performansı ve yazılım güncellemesi dışında s10 daha iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok.
Garanti çok önemli ve Apple'ın en başarılı olduğu şeylerden biri.

S10muxrmı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
S10+ kullandım bataryasından hiç memnun kalmadım ondan kardeşleri mantıken daha kötü olacaktır diye düşündüm. Video sizin için pek önemli değilse ve fotoğraf kalitesine ve bataryaya önem veriyorsanız P30. Bir tık daha iyi işlemci ve daha iyi video kalitesi istiyorsanız Mi 9T Pro. iOS kullanmak istiyorsanız, bu ikisinden de daha iyi işlemci daha iyi video kalitesi ayrıca 4-5 yıl güncelleme desteği istiyorsanız iPhone XR. iPhone XR ekran olarak rakiplerinin gerisinde tabi.
oyun oynamayi sevmem genelde sosyal medya fotograf video ikiside önemli benim için ekran da cok onemli degil acikcasi

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Evet. Ekranda başarısız olduğunu belirttim zaten

Instagram'a fotoğraf atacaksanız direkt iPhone alın
XR ın ekranı abartıldığı kadar kötü olmasada ekran konusunda s10 nun gerisinde kalıyor. İnstagram için iPhone bencede daha iyi.

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
XR ın ekranı abartıldığı kadar kötü olmasada ekran konusunda s10 nun gerisinde kalıyor. İnstagram için iPhone bencede daha iyi.
kesinlikle kendim de kullandım. Normal 720p lcdler gibi değil ekranı yine bir Apple kalitesi var işin içinde ama tabiki listedeki diğer rakipleri daha iyi

S10muxrmı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Gördüğüm kadarıyla s10 xr p30 önermissiniz sizden ricam bagimsiz olarak siz hangisni alirdiniz
Ve butun ozelliklerini dusundugumuzde( pil kamera islemci vs) hepsini birleştirip bi siralama yaparsanız cok makbule geçer tesekkur ederim

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
Gördüğüm kadarıyla s10 xr p30 önermissiniz sizden ricam bagimsiz olarak siz hangisni alirdiniz
Ve butun ozelliklerini dusundugumuzde( pil kamera islemci vs) hepsini birleştirip bi siralama yaparsanız cok makbule geçer tesekkur ederim
Geniş açı ve gece modu ve ekranı senin için önemli değilse iPhone XR

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Ekran,kamera (Video olarak iPhone daha iyi ,zoom olarak p30 daha iyi ama geriye kalan herşeyde s10 daha iyi),ses kalitesi (Xr da da stereo hoparlör var ve ses kalitesi güzel) ve tasarım olarak s10 u tercih ederdim. iphone xr ın artısı daha fazla güncelleme desteği olması, batarya,video performansı ve daha iyi bir işlemcisi olması. P30 un artısı sadece zoom.

Uyumsuz-Sami

Asistan
Reaksiyon puanı
174
Ekran,kamera (Video olarak iPhone daha iyi ,zoom olarak p30 daha iyi ama geriye kalan herşeyde s10 daha iyi),ses kalitesi (Xr da da stereo hoparlör var ve ses kalitesi güzel) ve tasarım olarak s10 u tercih ederdim. iphone xr ın artısı daha fazla güncelleme desteği olması, batarya,video performansı ve daha iyi bir işlemcisi olması. P30 un artısı sadece zoom.
peki mi 9t pro + ne çünkü konuyu arkadaş beni bayaa bilgisiz sandırı için siz daha bilgi oldurunuz düşündürü için söyledim :)

Uyumsuz-Sami

Asistan
Reaksiyon puanı
174
Mi9t pro nun s10 a göre artısı işlemci ve bataryası. Ama xr işlemci konusunda mi9t pro dan biraz daha iyi.
Teşekkürler bu arada s10 bir arkadaşım daha yeni aradım sordum pubg kasma varmı diye çok fena kasıyor dedi bilginiz olsun.

Uyumsuz-Sami

Asistan
Reaksiyon puanı
174
2525.PNG

Rica ederim.Bu sorunu duydum ama benim s10 da böyle bir sorun yok. Oyunları akıcı bir şekilde oynatıyor.
İnanki şuanda hesap para hazır bugün 40 defa s10 almaya elim gitti hatta sepette şuanda
ama samsung 1 sene sonra beni yolda bırakcağını dolayı vazgeçdim 2013 2012 bırakdıgı gibi.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Ekli dosyayı görüntüle 91598

İnanki şuanda hesap para hazır bugün 40 defa s10 almaya elim gitti hatta sepette şuanda
ama samsung 1 sene sonra beni yolda bırakcağını dolayı vazgeçdim 2013 2012 bırakdıgı gibi.
2015 e kadar samsung un cihazları iyi değildi. Şimdi samsung un cihazları çok iyi.

S10muxrmı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Ekli dosyayı görüntüle 91598

Hocam ozeliklerde sayi onemli degildir apple 3 gb rami xiaomi nin 6 gb ramini gecer sayiyla degil yazilimla ilgili

S10muxrmı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
yeni farkettim kullanıcı adınız s10 bundan dolayı daha fazla yazmaya artık gerek görmüyorum iyi akşamlar.
siz bilirsiniz ama daha s10 ve xrla ilgili bi konu acmistim ilk uye oldugumda adi boyle yaptim samsungla bi ilgisi yok hatta bana sorsaniz direk apple derim ama yinede siz bilirsiniz

Uyumsuz-Sami

Asistan
Reaksiyon puanı
174
Hocam ozeliklerde sayi onemli degildir apple 3 gb rami xiaomi nin 6 gb ramini gecer sayiyla degil yazilimla ilgili
Arka planda çalışma sistemiyle alakası var iphone arkada planda kullanmayan otomtik kapatıyor ondan daha az ram kullanıyor.
Mesut abin bunla alakası bir video var hatta.

Arkadaşın kullanıcı adı S10 Mu Xr mı.
s10 :):p

S10muxrmı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
siz bilirsiniz ama daha s10 ve xrla ilgili bi konu acmistim ilk uye oldugumda adi boyle yaptim samsungla bi ilgisi yok hatta bana sorsaniz direk apple derim ama yinede siz bilirsiniz
Simdi diceksin apple al o zaman ona da soyle soyluyom xr guzel bi cihaz ama ekran dan kismislar tek kamera centikli tasarım diye dusunduruyor s10 tarafında batarya da sikinti olabilir guncelleme ve android olmasi beni dusunduruyor diger onerdiginiz telefonlar fiyat olarak dusuk ama oEliklerini bildigimi idda edicem ama fiyat dusukse ne kadar iyi olabikir bilmiyorum

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Arka planda çalışma sistemiyle alakası var iphone arkada planda kullanmayan otomtik kapatıyor ondan daha az ram kullanıyor.

Arkadaşın kullanıcı adını yanlış gördünüz. Arkadaşın kullanıcı adı(S10 mu XR mı).

S10muxrmı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8

Sizde surekli xiaomi diyosunuz bence kimin markaya gore yorun yaptigi belli

Son mesajlar