500 Tl Klavye+Mouse

Bu konuyu okuyanlar

madSlowly

Profesör
Reaksiyon puanı
1,759
G102 sana uymaz biraz lahmacun gibi bir elin var sanırım büyük mouse önereciğm fiyatları yüksek bi tane everestin var ama çok kaliteli olmadığını söyleyeyim yani şahsen kaliteli alacaksan yük bütçe lazım bir 100 tl daha çıkartabilirmisin acaba baban verirmi.
Babam değil kendi param. Çok yükseltme şansım yok. Önereceğiniz mouse nedir ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

G102 sana uymaz biraz lahmacun gibi bir elin var sanırım büyük mouse önereciğm fiyatları yüksek bi tane everestin var ama çok kaliteli olmadığını söyleyeyim yani şahsen kaliteli alacaksan yük bütçe lazım bir 100 tl daha çıkartabilirmisin acaba baban verirmi.
Elimin şeklini atayım isterseniz :)

ReznooW

Asistan
Reaksiyon puanı
368
gamepowera alınmaz diyip everest var diyorsun

®Shift®

Profesör
Reaksiyon puanı
1,805
Discorddan atabildim buraya atamayacağım.

Atamayacağım değil şuanda bilgisayara yüklemem zor USB çıkaramam.
Tamma anladım.
gamepowera alınmaz diyip everest var diyorsun
Bu arada ben zaten önerseydim link bırakırdım arkadaşa bu var dedim o kadar çünkü onun eline uygun mouseler pahalı diyorum illede bunu al demiyorum.
zaten önermiyorum.

madSlowly

Profesör
Reaksiyon puanı
1,759
Tamma anladım.

Bu arada ben zaten önerseydim link bırakırdım arkadaşa bu var dedim o kadar çünkü onun eline uygun mouseler pahalı diyorum illede bunu al demiyorum.

zaten önermiyorum.
Şuanda hangi mouseyi alabilirim peki ? Rival 3 mü?

madSlowly

Profesör
Reaksiyon puanı
1,759

®Shift®

Profesör
Reaksiyon puanı
1,805
Satıcılar güvenilir değil mi ?
Herhalde sen İnternetten alışverişte korkuyorsun fakat birşey olmaycaktır Hepsiburada güvenilir satıcılar ile iş yapmaktadır.

Allah uzun ömür versin Hayırlı Olsun yeni bebeklerin.

madSlowly

Profesör
Reaksiyon puanı
1,759
Herhalde sen İnternetten alışverişte korkuyorsun fakat birşey olmaycaktır Hepsiburada güvenilir satıcılar ile iş yapmaktadır.

Allah uzun ömür versin Hayırlı Olsun yeni bebeklerin.
Bu satıcılardan peki alışveriş yaptınız mı TechBurada ve ZoneBilişim.

Reaksiyon puanı
196
Merhaba,
Benim 500 TL gibi bir bütçem var. Harçlıklarımdan birikirdim. Şuanda Mouse olarak Frisby GX7 Klavye olarak Logitech K200 kullanıyorum. Mouse'den çok fazla memnun değilim serçe parmağımı eziyor. Yani sağ tarafında ki çıkıntı çok fazla parmağınızı eziyor. Klavyede de bilek desteği yok. Aslında çokta önemli değil sıkıntı yok. Ama bileğim çok ağrıyor biraz Low Profile gibi. 500 TL bütçem var ne alabilirim. Bilindik markalar gibi olsun. Gamebooster filan istemiyorum. Logitech Steelseries Razer Gamepower gibi markalar olabilir MSİ pek tercihimde yok.

Yada Rival 3 gözüme çok hoş geldi ve elime de uygun gibi. Belki Rival 3 alıp sonra biraz daha para biriktirip klavye alabilirim.
Klavye = Philips Momentum G264 SPT8264/62 Usb Kablolu Işıklı Sessiz Membran Mekanik Gaming Q Klavye Fiyatları ve Özellikleri

Mouse = Polosmart PGM02 Gaming Mouse + Mouse Pad | Polosmart

®Shift®

Profesör
Reaksiyon puanı
1,805
Öneriler bitti bu arada.

Bu satıcılardan peki alışveriş yaptınız mı TechBurada ve ZoneBilişim.
Techburadadan kulaklık sipariş etmiştim Jbl t500 zonebilişimde alışverişim olmadı ama satıcı güvenlidir puanından anladım.

madSlowly

Profesör
Reaksiyon puanı
1,759
Öneriler bitti bu arada.

Techburadadan kulaklık sipariş etmiştim Jbl t500 zonebilişimde alışverişim olmadı ama satıcı güvenlidir puanından anladım.
İnşallah tamamdır çok teşekkür ediyorum.

Son mesajlar