500 tl civarında telefon önerir misiniz?

Mahipar26

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Ablam telefon almayı düşünüyor. Vereceği miktar 500 tl civarı en fazla 100 tl fazla verir diye düşünüyorum. Siz ne önerebilirsiniz. Buna benzer bir konu önceden de açılmış. Üzerinden uzun bir zaman geçmiş diye düşündüm ve yeni konu açtım. Hata ettimse affola.

Speedster

Profesör
Reaksiyon puanı
319
Biraz araştırma ile hemen hemen o fiyata lenovo a7000 bulabilirsin.

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Grantisi sıkıntılı ve kronik arızalar fazla gibi şeyler okudum onun için çekindim biraz.
Alalı bir seneyi geçti ve hala mis gibi kullanıyorum [emoji4] Ben Hızlıal dan almıştım ilk aldığımda dokunmatik sorunu çıkmıştı hemen geri gönderdim ve yenisini aldım ve kullanmaya devam ediyorum. Bence bu fiyatta başka modele bakmayın derim.

Mahipar26

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Alalı bir seneyi geçti ve hala mis gibi kullanıyorum [emoji4] Ben Hızlıal dan almıştım ilk aldığımda dokunmatik sorunu çıkmıştı hemen geri gönderdim ve yenisini aldım ve kullanmaya devam ediyorum. Bence bu fiyatta başka modele bakmayın derim.
Önerinizi dikkate alıcam :)

garmel.373

Asistan
Reaksiyon puanı
120
Onds 3g konuşma yokmuş sanırım. Birine de 4.5 g desteklenmiyor tatzıbuyarı gelmiş.
ben alternatif derken eksik yazmışım. boyut olarak A8 önerdim yoksa 5.5 inç A7000'le 5 inç K8 arasında A7000 donanım olarak 1 tık öndedir K8'den. ayrıca 3G görüntülü konuşma sadece samsung ve izin verdikleri telefon markalarında var. diğer telefonlar misal skype gibi uygulamalarla konuşabilir. A7000 ile K8 aynı LTE Cat.4 teknolojisini kullandıklarında 4.5G de sorun olmaması lazım. 3G görüntülü konuşma olsun dersen J3 var

Mahipar26

Asistan
Reaksiyon puanı
15
ben alternatif derken eksik yazmışım. boyut olarak A8 önerdim yoksa 5.5 inç A7000'le 5 inç K8 arasında A7000 donanım olarak 1 tık öndedir K8'den. ayrıca 3G görüntülü konuşma sadece samsung ve izin verdikleri telefon markalarında var. diğer telefonlar misal skype gibi uygulamalarla konuşabilir. A7000 ile K8 aynı LTE Cat.4 teknolojisini kullandıklarında 4.5G de sorun olmaması lazım. 3G görüntülü konuşma olsun dersen J3 var
Ben madem bir de j3 özelliklerine bakayım :)

Mahipar26

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Güzel telefon önerileri geliyor ama dediğim limiti biraz aşıyor. Olmadı üzerine ben eklerim artık :)

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
İkinci el düşünüyorsanız S801 amiral gemilerinden birini almanız en mantıklısı.
Z2/Z3/Z3c/M8/E8/D. Eye. Veya G2 de bir nebze tercih edilir o tavsiye edilen cihazların aksine.

Önerim Z2-Z3 olurdu bu listede de. Uzun süre kullanım isterseniz bu cihazlar sizi üzmez ama A7000 depolama 8 GB ve M4 Aqua gibi sistem yoğunlukta kullanıyor bu depolamayı. J2 ve K8'i düşünmeye bile gerek yok. Balon cihazlar. Bu fiyatta yapmanız gereken eski amirallerinden birini tercih etmek olur.

Alamam derseniz

Ya P70 bulacaksınız ya da bulamazsanız 4G.

frknns

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vestel venüs bakabilirsin. hepsiburada da bayagı ucuz şu an

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Hangi uygulamaları kullanır uygulama sıkıntısı yoksa bu fiyat bandında En İyi Telefon Lumialar olacaktır .

Mahipar26

Asistan
Reaksiyon puanı
15
İkinci el düşünüyorsanız S801 amiral gemilerinden birini almanız en mantıklısı.
Z2/Z3/Z3c/M8/E8/D. Eye. Veya G2 de bir nebze tercih edilir o tavsiye edilen cihazların aksine.

Önerim Z2-Z3 olurdu bu listede de. Uzun süre kullanım isterseniz bu cihazlar sizi üzmez ama A7000 depolama 8 GB ve M4 Aqua gibi sistem yoğunlukta kullanıyor bu depolamayı. J2 ve K8'i düşünmeye bile gerek yok. Balon cihazlar. Bu fiyatta yapmanız gereken eski amirallerinden birini tercih etmek olur.

Alamam derseniz

Ya P70 bulacaksınız ya da bulamazsanız 4G.
İkinci el konusunda pek tecrübe sahibi değilim. Şşmdi bi tane alırım bozuk çıkar bi daha yüzüne bakamam ablamın :)

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
İkinci el konusunda pek tecrübe sahibi değilim. Şşmdi bi tane alırım bozuk çıkar bi daha yüzüne bakamam ablamın :)
Ama düşünülen 3 cihaz da 8 GB depolamaya sahip.

8 GB risk unsuru. Zaten günümüzde 16 GB yeterli gelmezken 8 GB siz düşünün.

Dediğim gibi ya p70/4g ya da S801 amiralleri mantıklı görünüyor benim gözümde. Zaten hep imrendiğim cihazlar S801 cihazları. Stabil ve pil ömürleri çok iyi cihazlar sunuldu (hTC cihazları hariç pilde vasat kaldılar ama geri kalanında Sense arayüzüne diyecek bir şey yok.)

Bence biraz daha düşünmelisiniz iki şık arasında. 4G ve P70 tek kusurları kamera performansları kötü. Yoksa onlar da üzmez ama K8 miş J2 miş A7000 miş hepsi vasatlar.

Honor_Khomore

Doçent
Reaksiyon puanı
125
Temiz 2. el Htc One M7' lere bakabilirsin. Bütçen dahilinde sıfır cihaz almaktansa 2. el daha iyi cihazlar almak daha mantıklı bence.

Mahipar26

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Ama düşünülen 3 cihaz da 8 GB depolamaya sahip.

8 GB risk unsuru. Zaten günümüzde 16 GB yeterli gelmezken 8 GB siz düşünün.

Dediğim gibi ya p70/4g ya da S801 amiralleri mantıklı görünüyor benim gözümde. Zaten hep imrendiğim cihazlar S801 cihazları. Stabil ve pil ömürleri çok iyi cihazlar sunuldu (hTC cihazları hariç pilde vasat kaldılar ama geri kalanında Sense arayüzüne diyecek bir şey yok.)

Bence biraz daha düşünmelisiniz iki şık arasında. 4G ve P70 tek kusurları kamera performansları kötü. Yoksa onlar da üzmez ama K8 miş J2 miş A7000 miş hepsi vasatlar.

Temiz 2. el Htc One M7' lere bakabilirsin. Bütçen dahilinde sıfır cihaz almaktansa 2. el daha iyi cihazlar almak daha mantıklı bence.

Bunları ablam gelince okutayım bakalım ne diyecek?