500-700 liraya telefon

Bu konuyu okuyanlar

alibaran43

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben telefonda oyun falan oynamam sadece kolay mesajlaşabilmeli ve bütün sosyal ağ uygulamalarını rahat bir şekilde kullanmalıyım aklımda Nokia X var ama başka alternatiflere bakmam lazım diye düşünüyorum..
Not: 2. el de alabilirim sorun olmaz

TARIK KFY

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar ben telefonda oyun falan oynamam sadece kolay mesajlaşabilmeli ve bütün sosyal ağ uygulamalarını rahat bir şekilde kullanmalıyım aklımda Nokia X var ama başka alternatiflere bakmam lazım diye düşünüyorum..
Eğer oyun oynamam sosyal ağlarda takılırım diyorsan Samsung S4 mini öneririm ama fiyat olarak sanırım butcene uymaz 900 tl civarı istanbul bilişimde

bölge34

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Blackberry 9900 bold al. Hem dokunmatik, hemde klavyeli canavar gibi telefon. İşin ucunda Blackberry kalitesi var birde.

İkinci el çok temizini 450Tl' ye rahat bulursun.

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677

General Mobile Discovery alabilirsin fakat benim gibi General Mobile'ye güvenmiyorsan Samsung Galaxy Win'e bak derim. Veya benim gibi Samsung Galaxy S3 Mini alabilirsin. Kötü falan diyorlar ama Modern Combat 3, Aspalt 8'i rahatlıkla oynuyorum. Ama bence sen Samsung Galaxy Win'e bak. 2. el önermem çünkü telefonun ömrü daha az olur.

bsg18

Doçent
Reaksiyon puanı
0
kardeşim o fiyata en iyisi motorola moto g dir, aklında bulunsun.

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
moto g. başka telefon alırsan hata yaparsın. kitkatta aldı

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Moto g ye bakabilirsin ama tasarımı beğenmezsen Discovery yada piranha grande yi öneririm.

AkçakocaLı

Profesör
Reaksiyon puanı
95
Motorola Moto G veya Dark X5 tavsiye ederim.. X5 i incelemeyen , özelliklerini bilmeyen boş yorum yapmasın ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Blackberry kalite bakımından ve firma prensibi olarak piyasadaki tüm telefonlardan iyidir aslında. Ancak kullandıkları işletim sistemi ve sistemin işleme mantığı sıradan telefon kullanıcılarına pek hitap etmez. Oyun, program ıvır zıvır pek bulunmaz. Hedef kitlesi farklıdır. Bu sebeple ismini pek duyurmaya da çalışmaz. Bir zamanlar Blackberry denildiği zaman birinci sınıf telefon olduğu her kesim tarafından bilinirdi. Artık tabi piyasanın suyu çıktı.

Neyse, uzun lafın kısası ben kendi kullandığım General Mobile Discovery Elite 16GB olan modeli öneririm. 2. el olarak piyasada uygun fiyatlara bulunabilir sanıyorum. Hem hesaplı hem son sistem.