50 Sarışın

Bu konuyu okuyanlar

alacam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
50Sarışın sizce nasıl bir yarışma programı.Cevaplarınızdan dolayı teşekkür ederim.(Thank you)

winstoncash

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Büyük ihtimal sarışınlar dava açacaktır bu programa. :) Konu açılmışken bir sarışın fıkrası anlatmadan geçemeyeceğim.

Karşısında yalan söyleyenin yok olduğu sihirli bir ayna varmış.Esmer bir kadın aynanın karşısına geçip "I think I have the most beautiful hair in the world" demiş hemen ardından poff kaybolmuş.Daha sonra kumral bir kız geçmiş aynanın karşısına."I think I have the most beautiful eyes in the world" demiş, aynen o da pofff kaybolmuş.En son sarışın bir kız geçmiş sihirli aynanın karşısına."I think" der demez pofff :D:D

alacam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Büyük ihtimal sarışınlar dava açacaktır bu programa. :) Konu açılmışken bir sarışın fıkrası anlatmadan geçemeyeceğim.

Karşısında yalan söyleyenin yok olduğu sihirli bir ayna varmış.Esmer bir kadın aynanın karşısına geçip "I think I have the most beautiful hair in the world" demiş hemen ardından poff kaybolmuş.Daha sonra kumral bir kız geçmiş aynanın karşısına."I think I have the most beautiful eyes in the world" demiş, aynen o da pofff kaybolmuş.En son sarışın bir kız geçmiş sihirli aynanın karşısına."I think" der demez pofff :D:D
Ha ha ha fıkra çok komik

adem54

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bu konuyu bir küfür olarak görüyorum.

M.Ali Erbil'in programları izlenmez.

Terbiyesiz insan...

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
İdare eder..:)

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
az önce tv sektörü iflas etmiştir konuyla bağlamak istiyorum umarım en kısa zamanda kökünden temizlik yapılırda bu tarz gereksiz saçma ötesi programlar tv ekranlarından kalkmış olur TRT bize yeter Üstün DÖKMEN hocamız var nasıl olsa :D (ahh ahh böle saçma programlar izleneceğine şu adamın programları izlense en azında bu tarz programlar 6 ay içinde çok şeyin değiştiğini göreceksiniz ;))

gslifate

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence süper ama bu hafta adam kızlara kıyak geçti

Juggernaut

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Genel olarak bakıldığında eğlenceli bir yarışma programı gibi geliyor. Hem bilgi yarışması olacak hem de eğlendireceksiniz.. Şuan ki Türk izleyici profilinde bu imkansız. Var mısın Yok musun gibi bir program izleniyor bu neden izlenmesin ki ...

antilove

Profesör
Reaksiyon puanı
11
ben çok seviyorum bu programı kızlar felan çok güzel oluyor
yarışmaya katılanların çoğu evli oluyor yada küçük babaları kocaları nasıl izin veriyor hayret
mali de bol bol dalga geçip alaya alıyor

VurguN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
o program nası hala yayında şaşırıyorum o adamın o kadar terbiyesizliğinden sonra nası hala yayında!

kaberdey

Profesör
Reaksiyon puanı
87
Ben fıkrayı anlamadım valla.

Karşısında yalan söyleyenin yok olduğu sihirli bir ayna varmış.Esmer bir kadın aynanın karşısına geçip "Dünyadaki en güzel saçlara sahip olduğumu düşünüyorum" demiş hemen ardından poff kaybolmuş.Daha sonra kumral bir kız geçmiş aynanın karşısına."dünyadaki en güzel gözlere sahip olduğumu düşünüyorum" demiş, aynen o da pofff kaybolmuş.En son sarışın bir kız geçmiş sihirli aynanın karşısına."I think=düşünüyorum" der demez pofff

İngilizce'de "Dünyadaki en güzel saçlara sahip olduğumu düşünüyorum" diyebilmek için "düşünüyorum ki ...." gibi bir kalıp kullanılır yani "I think" diye başlanır cümleye, sarışın da sadece "düşünüyorum" dediği için yok olmuş :D

umarım anlatabilmişimdir :D

50 sarışın konusuna da bir ekleme yapmak istiyorum: "Zaide kurbanın olam..."
:D

ashabulyemin

Profesör
Reaksiyon puanı
20
bu kadar gerzek insanı bulup bu derece bayağı program yapabilmek başarıdır!!!
ne kadar rus kevaşesi varsa toplamışlar
onlar bizim örf adet ve inanışlarımıza savaş açmışlar program tutuyorsa başarılılar
sanki zıkkımlanma programı farklımı ne kadar gay var orada çocuk baba bu amca niye böyle konuşuyor diye soruyor

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
50 'sini birden üst üste koyup

Juggernaut

Profesör
Reaksiyon puanı
41
İçin fesat üst üste koyup dövmek lazım diyecektim :innocent: öyle laflar edicek tatsız insanlar değiliz :happy:

Dövmek kelimesi ülkemizde çok kolay kullanılır. Ve "......" olarak kullanılmaz. Benimde ilk o şey aklıma geldi :D Sorun bende mi ? Yoksa herkes benim gibi mi düşünüyor ? :D

Bir yanlış anlaşılma olmuş. Boş yere birbirimizi kırmamıza bir lüzüm yok. Sonra çok üzülürüz ben niçin onun kalbini kırdım diye. Unutalım gitsin Rapchy.

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Bir yanlış anlaşılma olmuş. Boş yere birbirimizi kırmamıza bir lüzüm yok. Sonra çok üzülürüz ben niçin onun kalbini kırdım diye. Unutalım gitsin Rapchy.
Kesinlikle üstad hele böyle saçma bir program yüzünden birbimizi kırmak olmaz forumda herkes senin gibi olsa hiç tartışma çıkmaz heralde :happy:

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Televizyon sektörü krizdeyken böyle alternatif programlara yönelinmesi doğal. Ama izlemiyorum ben o programı :)

Juggernaut

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Kesinlikle üstad hele böyle saçma bir program yüzünden birbimizi kırmak olmaz forumda herkes senin gibi olsa hiç tartışma çıkmaz heralde :happy:

2 saat sonra yaşayıp yaşamıyacağımızı bile bilmeden neden birbirimizi üzelim ki. Burada sen de çok anlayışlı davrandın. Diğer tartışmalara örnek olalım bence :D

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
2 saat sonra yaşayıp yaşamıyacağımızı bile bilmeden neden birbirimizi üzelim ki. Burada sen de çok anlayışlı davrandın. Diğer tartışmalara örnek olalım bence :D
Kavga etmeyelim derken konuyu dağıtmaktan banlanıcaz şimdi :D

bendedim

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bu hafta ilk defa arkadaşlarla toplandığımız bir anda karşımızda bulduk ve çok eğlendik seyrederken. Ama tek başına çekilecek gibi değil. Makara kukara anlarında seyredilebilir bence.

Bir de bazen M. Ali olayı çok abartıyor, benims eyrettiğimde kızlardan birini yerden yere yuvarladı, üstüne bindi tepindi falan. Biri durdurmalı bu adamı, bazen çok büyük seviyesizlikler yapıyor benim bile suratım kızarıyor seyrederken kızların halini düşünemiyorum.

ConQEror

Asistan
Reaksiyon puanı
0
50 sarışın arasında ol mehmet ali erbilden beter olursun...:mrgreen::mrgreen:

X_Codesia

Profesör
Reaksiyon puanı
9
50 tane mal

çalışan at yemini arttırırmış :D

Mai Nai