Soru Buzdolabına 50 bin TL verilir mi?

_haru_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Annem 50 bin TL’ye buzdolabı beğenmiş. Bu konu hakkında bir fikrim olmadığı için size danışayım dedim. Sizce bir buzdolabına 50 bin TL verilir mi?​

xYavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1,229
Annem 50 bin TL’ye buzdolabı beğenmiş. Bu konu hakkında bir fikrim olmadığı için size danışayım dedim. Sizce bir buzdolabına 50 bin TL verilir mi?​
O hesapla gidersek bi' telefona 100.000₺ para veriyoruz, bi' o kadar para verilir mi?!

demek istediğim şu ayağını yorganın göre uzat, Alabiliyorsan al, annen mutlu olsun, ama şu da var ki annen buzdolabındansa senin mutluluğunla mutlu olur, kendini borca batırıp bunalıma koyma.

_haru_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
O hesapla gidersek bi' telefona 100.000₺ para veriyoruz, bi' o kadar para verilir mi?!

demek istediğim şu ayağını yorganın göre uzat, Alabiliyorsan al, annen mutlu olsun, ama şu da var ki annen buzdolabındansa senin mutluluğunla mutlu olur, kendini borca batırıp bunalıma koyma.
Taksit ile alacağım ve taksiti beni çok dara düşürmüyor.

Dip not: Ayrıca annem bana kitlerse daha mutlu olur.

Reaksiyon puanı
4,385

Graveworm

Profesör
Reaksiyon puanı
529
Biraz daha ucuz yollu dolaplara yönelebilir. 50k nedir arkadaş ? Bazı modellerin içinde kamera falan var öyle absürt özellikleri varsa hiç bulaşmasın.

Diyorum ama neticede anne bu. Ne ile mutlu olacaksa o alınacak illaki. Büyük ihtimalle de o buzdolabı alınacak gibi duruyor. Hayırlı olsun demekten başka bir şey düşmez bize :D