Soru 50 milyon Türk Lirası ne kadarlık bir uzun vadede yapılabilir? (Yatırım yöntemiyle)

Bu konuyu okuyanlar

EuropeanDriver

Asistan
Reaksiyon puanı
104
Arkadaşlar tahminleriniz nelerdir veyahut bildikleriniz? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

murat zorluu

Profesör
Reaksiyon puanı
527
Yani bu çok geniş kapsamlı bir durum şuan varolan paranın nerede değerleneceğine ve risk faktörlerine göre süreç değişim gösterecektir

EuropeanDriver

Asistan
Reaksiyon puanı
104
Şimdi 50 milyon TL parayı nerede değerlendireceksin ? Yani bu çok geniş kapsamlı bir durum şuan varolan paranın nerede değerleneceğine ve risk faktörlerine göre süreç değişim gösterecektir
Siz olsaydınız nasıl bir şekilde değerlendirirdiniz peki?

murat zorluu

Profesör
Reaksiyon puanı
527
Siz olsaydınız nasıl bir şekilde değerlendirirdiniz peki?
Ben olsam bildiğim işten şaşmazdım.
Sonuçta insanın en iyi bildiği şey kendi bildiğidir.Para piyasasında kardeşine bile güvenmeyeceksin...

Ben ekonimistim

Mobilya ve inşaat sektörüne yatırım yapıyorum.Çünkü Babamdan kalma ve çocuktan yetinmeyim.

EuropeanDriver

Asistan
Reaksiyon puanı
104
Ben olsam bildiğim işten şaşmazdım.
Sonuçta insanın en iyi bildiği şey kendi bildiğidir.Para piyasasında kardeşine bile güvenmeyeceksin...

Ben ekonimistim

Mobilya ve inşaat sektörüne yatırım yapıyorum.Çünkü Babamdan kalma ve çocuktan yetinmeyim.
50 milyon Türk Lirası örn. Birleşik Krallık'ta gereğinden fazla değer kaybetmezse orada lojistik sektöründen kendi işimi başlatmayı tercih ederdim. Şirket kurarak yani.

murat zorluu

Profesör
Reaksiyon puanı
527
50 milyon Türk Lirası örn. Birleşik Krallık'ta gereğinden fazla değer kaybetmezse orada lojistik sektöründen kendi işimi başlatmayı tercih ederdim. Şirket kurarak yani.
O senin tercihin ben o riske girmem...
Ticarette önemli olan şey cevredir.Kurdun lojistik şirketini çevren olmasa 100 tane lojistik şirketi kur farketmez.

Son mesajlar