5 Kişiye sınırsız ücretsiz hosting!

Bu konuyu okuyanlar

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
ilk 3 karakter: yig

yalnız doğrulama epostası da gelmiyor bilginize.

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
Tamamdır, onayladım.

[т]σятυє

Asistan
Reaksiyon puanı
278
Yakın zamanda sizinle iletişime geçeceğim. Tabiki de tavsiyemi dinlemek zorunda değilsiniz ve bu sizinle ilgili olumlu düşüncülerimi etkileyemez ama sizi Technopat'ı bırakmaya davet edeceğim. Tabi ki zorunda değilsiniz ama olanları bilmeye hakkınız var. Madem benim haklarımı orada ezip üyelere torpil geçiştiriyorlar, bundan sonra tüm Technopat kullanıcılarına yaşadıklarımı ayrıntılı anlatacağım.
Konu dışı yanıtım için özür dilerim.

O siteyi "Kara liste"' de gördüğümde şaşırmıştım açıkçası, detaylı olmasa da öğrenmek isterim.

Türkiye'de bildiğim en yüksek inode sınırı 500.000 dosya sınırı ile hostinger şirketinde. Ve yine benim bildiğim Türkiye'de inode sınırı bulunmayan host şirketi yok.

Bu kadar zor olmamalı ayrıntılı bilgi vermek sunucu hangi ülkede, hangi veri merkezinde, sınırsız dan kasıt tam olarak ne gibi...

Sunucular Almanya'da barınmakta, daha fazla bilgiyi ne yapacaksınız onu anlamadım. Sınırsızdan kasıt'ı yukarıda da dediğim gibi, müşteriye olabildiğince hak tanımaktır, sınırsız diye bir şey normal olarak olamaz.

ilk 3 karakter: yig

yalnız doğrulama epostası da gelmiyor bilginize.

Spam kutusunu kontrol ediniz, az sonra kredinizi aktaracağım.

Reaksiyon puanı
5,171
Host hizmetinizi nereden aldığımızı sormuyorum. Sunucunun hangi veri merkezinde bulunduğunu ve inode sınırını soruyorum ama anlaşılan sizde bilmiyorsunuz.

Ben güzel hostinge devam ediyorum o halde. Dizede iyi satışlar diliyorum. Hosting hizmetinde teknik destek her şeyden önce gelmeli bana göre.

Bu arada satın aldığımız script in logo yerine kendi logonuzu koymayı unutmuşunuz sanırım. Hatırlatayım dedim.

[т]σятυє

Asistan
Reaksiyon puanı
278
Host hizmetinizi nereden aldığımızı sormuyorum. Sunucunun hangi veri merkezinde bulunduğunu ve inode sınırını soruyorum ama anlaşılan sizde bilmiyorsunuz.

Ben güzel hostinge devam ediyorum o halde. Dizede iyi satışlar diliyorum. Hosting hizmetinde teknik destek her şeyden önce gelmeli bana göre.

Bu arada satın aldığımız script in logo yerine kendi logonuzu koymayı unutmuşunuz sanırım. Hatırlatayım dedim.
Veri merkezi MyLoc Managet IT. Neden bu kadar ısrar ettiniz anlamadım. Bilmiyorsunuz değil, ben açık açık anlatıyorum ama anlamamakta ısrarcı davranışlarınız sürüyor. Herhangi bir hizmet satmıyorum şu anda görüldüğü üzere, almak zorunda da değilsiniz.

GüzelHost sizlere 5 Milyon inode sağlar, oradan devam edebilirsiniz...
Logo kısmına gelirsek, güncelleme çalışmamız var.
Ayrıca, inode konusunda gerçekten bir az miktarda sınır olsa, bunu paket özelliklerinde zaten belirtirim.

Sınırsız bir şekilde destek sağlayan firmalar (özellikle depolama ve inode), sınır hakkında bir bilgi zaten paylaşmazlar. Her firma aynı olacak diye bir kaide de bulunmamaktadır.

Ayrıca bu ve benzeri bir sıkıntı yaşanması durumunda zaten olaya müdahale edebiliyoruz. Projenizde 500 bin ya da daha fazla içeriğe sahip olduğunu da düşünmüyorum, kuru kuru sorgulamak için geliyorsunuz açıkçası.

Reaksiyon puanı
5,171
Projenizde 500 bin ya da daha fazla içeriğe sahip olduğunu da düşünmüyorum, kuru kuru sorgulamak için geliyorsunuz açıkçası.
Projemiz hakkında sizin ne düşündüğünüzle ilgilenmiyorum açıkcası. Potansiyel bir müşteri olarak sadece bilgi almak istedim. Ve sizden gizli bilgiler istemedim. Çoğu firmanın müşteri temsilcisi ile iletişime geçtiğinde öğrenebildiğim bilgiler istedim.

Neyse iyi satışlar yinede sizlere.

[т]σятυє

Asistan
Reaksiyon puanı
278
18.00 - 19.00 Saatleri arasında bakım gerçekleştireceğiz, bu süreç içerisinde hizmet isteyip kullanmayan arkadaşların hizmetlerini askıya alacağız, 5 kişilik ücretsiz hizmeti yeniden gerçekten ihtiyacı olan arkadaşa vermek istiyoruz.
İstek doğrultusunda mail adresine gönderilen promosyon kodu ile hizmeti ücretsiz edinebilir, konuya yazmanıza gerek yoktur.
Promosyon kodu bakımdan sonra gönderilecektir.